Tanıtım Kripto Paraların Yükselişlerini Kaçırma! - Coineeer'ı Kullanmaya Başla

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

miranmiracekmen

Yeni Üye
Katılım
22 Haz 2020
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1020
Site Url
https://coineeer.com/?ref=14869525
Site Title
Coineer
* Site Adı: Coineeer
* Site Adresi: https://coineeer.com
* Açıklama: Kripto paralarla ilgili yapay zekâ ve veri bilimini kullanarak analiz yapan Coineeer, pump-dump ataklarıyla ilgili kullanıcılarını bilgilendirir. Yaşanacak pump-dump verilerinde kullanıcılarına bildirim gönderirken, günlük ve haftalık olarak analizlerini de kullanıcılarına iletir. Ek olarak yaptığı tüm analizleri kullanıcılarına sunar. Kripto paraların özel sayfalarında detaylı kripto para analizleri bulunur. Coineeer'a kayıt tamamen ücretsizdir.
* Açıldığı Tarih: 01.06.2022
* Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri: Kripto paralarla ilgili daha fazla veri oluşturup, bu verilerle ilgili daha fazla analiz sunabilmek.


2709532610.jpeg


1447915346.jpeg3010935686.png

3485434918.pngCoineeer Nedir ?
Coineeer, birçok farklı kripto para borsasından aldığı verileri kendi içerisinde yapay zekâ desteği ile analiz eder. Bu analizler sonucunda ortaya çıkan belirli parametreleri kullanıcıları ile paylaşır. Üretmiş olduğu farklı analiz tipleriyle beraber kullanıcılarını bilgilendirir. Sisteme üye olup, hesaplarını onaylayan kullanıcılara pump-dump sinyalleri gönderir. Günlük ve haftalık bültenler iletir.
Üye olan kullanıcılar 200 farklı kripto parayı detaylı inceleyebilir ve takibe alabilir. Coineeer'a kayıt tamamen ücretsizdir. Sizde Coineeer.com'a üye olup, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Coineeer'a kayıt olduktan sonra hesabınızı onaylamayı unutmayın. Aksi takdirde bildirimleri alamazsınız. Bildirimleri kapatmak için profil ayarlarınızı kullanabilir veya gelen bildirimler üzerindeki yönergeleri inceleyebilirsiniz.​
 
Kripto piyasası her ne kadar düşük olsa da takip etmek için kullanılabilecek güzel sitelerden teşekkürler.
 
Geri
Üst Alt