Soru Konu içi görüntülenme sayısı

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Smf Smf yardim

Charismax

Kayitli Üye
Merhaba
Smf forumları için konuya girildiğinde o konunun ne kadar görüntülenmiş olduğunu göstermemiz mümkün mü?

Örnek bir resim xenforo'dan

Kod:
https://prnt.sc/5t4UXPyLGndC

Merhaba yanlış hatırlanmıyorsam kod dokumu bu if ($message['id'] == $context['topic_first_message']) bunu tasarlamak gerek?

Merhaba yanlış hatırlanmıyorsam kod dokumu bu if ($message['id'] == $context['topic_first_message']) bunu tasarlamak gerek?
Teşekkür ederim ... Smf olarak yeniyim artı öyle bir tema'ki biraz değişik .. Namex diye değişik bir tema kullanıyorum zaten kendi alanında'da diğer smf temalar'dan değişik.. Biraz bakınayım olmazsa yine gelirim buraya ..

Akşam bir bakayım, resimdeki şekli veririz diye düşünüyorum 🤔
Siteyi ziyaret edenler son 24 saat içindeki o yüklü onuda göstermiyor.. Diğer defultta gösteriyor..
Top 1 istatistik şekli bozulduğu için son iletilerin oda olmuyor.. Yeni bir mod bulup yükleyemedim'de
Dolu şeyi var varya hangi birisi.. Tema komple smf 'yi maskelemiş acayip hoşuma gidiyor.. Birde mesela dışarıdan avatarları yuvarlaktı içini kare yapınca dışıda kare oldu.. css ile dıştan yuvarlak yapıyorum iç resimi kare duruyor bu sefer :D Tema biraz ilginç ama güzel.. uğraştıracak :D

@cakal bu arada konuyla alakası yok ama şu turuncu temanız ve mavi olan steve gibi bir ismi vardı.. Onu kurup kaldırmıştım.. Onda'da son 24 saat giriş yapanlar eklentisi varken yandan sağdan sıkıştırıyor temayı bozuyor.. Onuda diyim dedim.. Güzel temalarınız var beğeniyorum ben..

Açıkçası ben smf ye 5 yıl ara verdim bu sürede çok şey değişmiş dediğiniz temaya bir bakmak lazım not smf güncel sürümleri kullanmaya dikkat edin böylece hatalardan da uzaklaşırsınız.

Son güncel sürümü kullandığım için bu hatalar oluyor.. tema ve mod'lar güncel değil .. Nasılmış bu mod acaba diye bir görmek için bile yükleyemiyoruz bazen.. sorun o zaten..

Mesela hangi modlara ihtiyacın var listele, güncel sürüme uygun olanları bulmaya çalışayım.

Aşağıdaki şekilde değiştirirsen görüntülenme sayısı gelir, xen deki gibi şekillendirmek sana kalmış :D

Temanın Display.template.php dosyasında bulun;
Kod:
// Show new topic info here?
   echo '
      <div id="display_head" class="information">
         <h2 class="display_title">
            <span id="top_subject">', $context['subject'], '</span>', ($context['is_locked']) ? ' <span class="main_icons lock"></span>' : '', ($context['is_sticky']) ? ' <span class="main_icons sticky"></span>' : '', '
         </h2>
         <p>', $txt['started_by'], ' ', $context['topic_poster_name'], ', ', $context['topic_started_time'], '</p>';

Bununla değiştirin.

Kod:
// Show new topic info here?
   echo '
      <div id="display_head" class="information">
         <h2 class="display_title">
            <span id="top_subject">', $context['subject'], '</span>', ($context['is_locked']) ? ' <span class="main_icons lock"></span>' : '', ($context['is_sticky']) ? ' <span class="main_icons sticky"></span>' : '', '
         </h2>
         <p>', $txt['started_by'], ' ', $context['topic_poster_name'], ', ', $context['topic_started_time'], ', ', $context['num_views'], '</p>';

Teşekkür ederim.. Dokunmadıysan hepsini yarın yapıcam bu'gün dokunmuyorum :love:

Top 10 istatistik lazım .. şu bir konuya yazılınca aynı konuyu iki kere göstermeyeninden :ROFLMAO: Siz daha iyi bilirsiniz ama bunun vbulletin stili'de var ... @Kerem Abi bendeki tema sıkıntı bak ben söylüyim değişik bir şablonu var..

@Charismax ne demek :D Senin orda halletim, bir bak istersen olmuşmu.
Evet adsense kodunu koyarken sen iş yaparken siteyi çökerttim .. o telaşla siteyi açmak için dosyayı ftp'den çekipte yaptım index.template.php ile işim vardı.. Allahtan senin bir anlık işin yokken hallettim... Gördüm eline sağlık süper olmuş... :love: Bu arada siteye nofollow verdim

Geri
Üst Alt