İzmir Kombi ve Ev Aletleri Teknik Servis Hizmetleri

yorumcu

Kayıtlı Üye
Katılım
3 Ara 2021
Mesajlar
2
Puanları
1
Konum
Istanbul
Kullanım yılına bağlı olarak suyun özelliklerine sıcaklığı oksijeni ve kireç oranına göre kapalı devre ısıtma sistemlerinde zamanla çamurlaşma, kireç, kışır, tortu, balçık oluşur. Bu maddelerin ısınma sisteminde meydana getirdiği olumsuzluklar ısı ve su sirkülasyonunun sağlıklı bir şekilde yapılamamasından kaynaklanır.

İzmir kombi servisi olarak uzman kadromuz ile kalorifer tesisatınıza zarar vermeyecek özel kimyasallarla ısınma garantisi vererek temizlik ve bakımını yapıyoruz. Peteklerinizi 2 yılda 1 kez temizleterek ısı ve enerji tasarrufu sağlar, paranız cebinize kalır.

İzmir’in tüm ilçe ve semtlerine 7 gün 24 Saat servisimiz vardır. İzmir’in neresinde olursanız olun web sitemizden bize istediğiniz her an ulaşabilirsiniz. Petek temizleme yaptırıldığı ilk günden itibaren ısınma esnasında alınan verimi hissetmemiz mümkündür. Isı seviyesinde %30 gibi oranlarda artış sağlanırken, yakıt tüketiminde aynı yüzde miktarlarında ters orantı sağlanmaktadır.

İzmir Kombi beyaz eşya, kombi ve klima teknik servis firmamız İzmir ilinde klima, kombi, petek temizleme, kombi bakım, Kombi tamiri , Kombi yedek parça, Kombi Kart tamiri, klima bakım ,klima montaj gibi hizmetleri en güvenilir teknik tamir servis hizmeti vermektedir. Hızlı bir şekilde servis almak istiyorsanız web sitemizden gezici servilerimize ulaşabilirsiniz.

Genel olarak şimdilik İzmir ilinde kombi, klima, petek ve tesisat temizliği gibi işleriniz için güvenle hizmet veriyoruz. Aynı zamanda İzmir Bosch servisi olarak ev aletleri konusunda da hizmet vermekteyiz. İzmir kombi servisi olarak bütün ilçelere servisimiz vardır. Amacımız yakın gelecekte hizmetlerimizi diğer illere de yaymaktır. Kalite ve güvenler hizmetlerimizden sizden faydalanabilirsiniz. Servislerimizden yararlanmak için hemen Kombi, Klima ve Petek Tesisat Temizleme Teknik Servis - Beyaz Eşya, Klima , Kombi, Tv, Fırın ,Elektrikli Ev Aletleri Yetkili Servisi ve Teknik Servisleri adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst Alt