Hurdacı - Mertsan Hurda ve Geri Dönüşüm

iphoneepc

Yeni Üye
Katılım
16 Ocak 2021
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1020
İstanbul' da geri dönüşüm hizmeti sunan Mertsan Hurda ile hurdalarınız artık daha değerli! Hurdacı olarak faaliyet gösteren firma ile tüm hurdanızı güncel hurda fiyatları ile satabilirsiniz. Üstelik İstanbul' da nerede olursanız olun tüm hurdanızı adresinizden alan firma ödemeleri ise nakit olarak yapmaktadır.

Yine aynı şekilde Mertsan Hurda Hurda Fiyatları ile en güvenilir hurda demir, hurda bakır fiyatları sizi bekliyor olacak. Hurdanıza değer kaybı yaşatmadan değerinde ve güvenle hurda ticareti yapabilirsiniz.

Hurda alım satımı konusunda sektörde yıllardır hizmet sunan firmadan alabileceğiniz hizmet aşağıda ki gibidir;

- hurda alım satımı
- fabrikalara konteyner hizmeti
- konteyner alım satımı
- bina yıkımı
- fabrika yıkımı
- tesis yıkımı
- çelik çatı sökümü

vb. şeklindedir. Alımı yapılan tüm hurda metal çeşitlerinde en güncel hurda fiyatları uygulanmakta olup, tüm hurdanızı adresinizden kolayca satabilirsiniz.

Hurdacılığın Önemi Nedir?


Hurdacılık, yani geri dönüşüm aslında üzerinde önemle durulması gereken bir konudur. Yüksek oranda enerji tasarrufu sağlayan geri dönüşüm bugün binlerce hurdacı tarafından sürdürülmektedir. Hurda alım satımı ile yapılan geri dönüşüm işlemleri sonucunda ham madde ihtiyacı daha az maliyet ile karşılanmakta olup, aynı şekilde doğaya daha az zarar verilmektedir.

Hurdaların geri dönüştürülmesi ile daha az sera gazı salınımı olacağı için iklim değişikliklerinin de önüne geçmeye yardımcı olur. Aynı zamanda hurdacılar tarafından alınan bir çok hurda metal geri dönüştürüldüklerinde yapısal özelliklerini kaybetmezler. Buda onları tekrar tekrar geri dönüştürülebilir yapmaktadır.

Diğer bir artısı ise, doğal yaşamın ve ekolojik çerçevenin korunmuş olmasıdır. Ham madde ihtiyacı için doğal denge rahatsız edilmeden, daha az maliyet ile daha ekonomik metallere erişilebilmektedir.
 

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren webtiryakin.com 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Hukuka ve mevzuata aykırı olduğunu düşündüğünüz içeriği BURADAN bildirebilirsiniz. Kısa sürede dönüş yapmaya çalışacağız.
Geri
Üst