Hosting Firmasından cPanel/WHM - Litespeed - CloudLinux Kurulum & Optimizasyon Hizmeti (Düşük Fiyat Garantisi!)

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Hostrius

Yeni Üye
Katılım
14 Ocak 2024
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Konum
İngiltere
SUNUCU OPTİMİZASYON NEDİR?
Sunucu Optimizasyonu; stabil olmayan, performans ve güvenlik sorunları bulunan sunucular üzerinde yapılan genel çalışmalara verilen isimdir. Sunucu üzerinde bulunan servisler üzerinde performans ve güvenlik taraflı incelemeler yapılmaktadır. Tespit edilen sorunlar çözülerek, stabil sunucu dizayn edilmektedir.

Sunucu optimizasyonu neden önemlidir?
Sunucu optimizasyonu, web sitelerinin performansını artırarak SEO sıralamasını iyileştirir, kullanıcıların sayfaları daha hızlı yüklemesini sağlar ve site erişilebilirliğini artırır.


Aşırı işlemci kullanımı
Aşırı bellek kullanımı
Yavaş açılan sayfalar
Sunucu Analizi
Sunucu Seçimi
Sunucu taşıma/migrasyon
HTTP GET/POST hedefli saldırıların hafifletilmesi
Yedekleme yapılandırmaları
Sunucu problemlerin giderilmesi
Sunucu Optimizasyonu
Web Server Optimizasyonu
MySQL Optimizasyonu
Güvenlik Optimizasyonu
DDoS Filtreleme
Cpanel ayarlarının düzenlenmesi.
Let's Encrypt ücretsiz ssl modülü kurulumu.
Otomatik wordpress kurulum eklentisinin aktif edilmesi.
Gereksiz servis kontrolü.
Log rotation servislerinin düzenlenmesi.
Otomatik yedekleme konfigürasyonu.
Yazılımsal firewall kurulumu.
DNS-FTP-SSH servislerinin kontrolü.
Genel sistem güncellemelerinin yapılması.
Optimizasyon harici problemlerin giderilmesi.
Sunucular arası site aktarımı.
Büyük boyutlu veritabanlarının restore edilmesi.
Vmware esxi sanal sunucu kurulumu, sanal sunucu üzerine işletim sistemi kurulumu ve yapılandırması.
Cloudlinux-Cagefs-Kernelcare kurulum ve yapılandırması.
Redis, Mongodb, FFmpeg, ssh2, getcomposer, elasticsearch, geoip v.b. özel modüllerin kurulumu.
Cxs Exploit Scanner / Imunify360 Kurulum ve Ayarları.


Yaptığımız optimize işlemleri sonrasında sunucunuzun performansında hiçbir değişiklik olmaz ise 3 gün içinde tüm işlemleri geri alıp para iadesi yapmaktayız.

- Tüm işlemler Cpanel kontrol paneline sahip sunucu, vps ve vdsler için uygulanmaktadır. Optimizasyona uygun olan sunucular için ödeme işlem öncesinde alınır, sonrasında sunucu işlem sırasına dahil edilir, yoğunluk durumuna göre işlemler 4-24 saat arasında tamamlanır.

- Mail servisleri ile ilgili problemler, spam sorunları gibi konularda kesinlikle hiçbir uygulamamız ve desteğimiz bulunmamaktadır.

- Optimizasyon çalışmaları gtmetrix, google pagespeed v.b. sentetik test yazılımlarında alacağınız puanlar için garanti vermemektedir.

- Optimize işlemlerinin başarımı sunucu / vps donanımı, özellikle vps-vds sunucularda ana makinaya açılan vps-vds sayısı, scriptler, hit durumu gibi birçok nedenle birebir ilişkilidir hiçbir hizmetimizde %100 garanti vermemekteyiz, işlemlere başlanmadan önce sunucu incelenecektir, optimizasyona uygun olmayan sunucular için işlem yapılmayacaktır.

- Sunucu optimizasyon işlemlerinin ileriye dönük verimli olabilmesi ve güvenlik riski yaratabilecek yeni durumların tespit ve onarımı için 4-6 ayda bir bakım hizmeti almanız önerilmektedir.

- Sunucu optimizasyon işlemleri içerisinde layer 7 http-get botnet saldırılar için herhangi bir düzenleme yapılmamaktadır. Bu tür saldırılar için ayrıca "ddos filtreleme" hizmeti satın almanız gereklidir.

- Optimizasyon işlemlerimiz instagram, twitter v.b. takipçi scriptleri için uyumlu değildir. Bu tür scriptlerin olduğu sunucularda işlem yapılmamaktadır.

- Ödeme süreçlerinde tarafımızı mağdur eden veya destek sistemimizi suistimal eden kişi yada firmalar hizmet kara listesine alınır, bu kişi yada firmalara hiçbir hizmet verilmez.

- Optimizasyon işlemleri size hiçbir zaman sitelerinizin yedekleri konusunda bir garanti vermemektedir, işlem yapılan sunucuda sonradan meydana gelebilecek bir disk arızası, dosya sistemi hasarı, cpanel kaynaklı yedekleme problemleri veya müşteri kaynaklı yaşanan güvenlik zaafiyetlerinde oluşacak veri kaybından ve yedeklerden sunucu sahibi sorumludur.


Optimizasyon işlemleri sonrası, optimizasyon kaynaklı oluşabilecek problemler için destek süremiz 5 gündür, bu süre sonrasında teknik destek almak isterseniz, talep ettiğiniz işleme göre ayrıca fiyatlandırma yapılacaktır. Destek kapsamı sadece sunucu taraflı fark edilmiş problemlerin giderilmesini kapsamaktadır, site scriptleri ile ilgili konularda yazılımsal destek sağlanmaz. Uzun süreli veya aylık destek şeklinde hizmet verilememektedir, işlemler tek seferlik paketler halindedir. Hizmetimizi tercih eden müşterilerimiz bu maddeleri kabul etmiş sayılır.Optimizasyon hizmetini nasıl alırım ?
Sunucu optimizasyon hizmeti öncesinde bizimle iletişime geçerek sunucunuzla ilgili teknik detayları ileterek yaşamış olduğunuz sorunları iletmeniz gereklidir. Sunucu optimizasyonu için herhangi bir sorun yaşamanıza gerek yoktur. Sunucunuzun güvenli performanslı çalışması için optimizasyon yaptırılması tavsiye edilmektedir. Aşağıdaki kısımdan iletişime geçerek taleplerinizi ve şikayetlerinizi tarafımıza iletebilirsiniz. En kısa sürede whatsapp adresimizden size ulaşacağız.

Whatsapp : https://api.whatsapp.com/send/?phone=35795635498&text&type=phone_number&app_absent=0
 
Geri
Üst Alt