Google'ın Asistan Rehberi

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

cakal

Yönetici
google.jpg

Google Asistan'ın harika özelliklerinin tümünü alın, boyut ve artırılmış işlevler ekleyin. Şimdi, OK Google'ın sesli arama ve cihaz kontrolü çok daha fazla özellik ve kullanıcı deneyimine sahip. Google Asistan - Google’ın gerçek, günlük sanal asistanın en son ürünü. Günlük hayatınız için mükemmel, etkileşimli interaktif bir arkadaştır.

Asistan ile ilgili sorunuz varsa lütfen sorunuzu forumda göndermeden önce Google Asistan yardım sayfasından ilgili makaleleri inceleyiniz. Burada bulunanlardan farklı bir konuda destek almak isterseniz sayfamızın üst kısmındaki arama çubuğunu kullanarak konuyu arayınız.

Google Asistan İçin Yardım Al

Telefon veya tabletinizde Google Asistan'ı kullanmaya başlama: Google Asistanınızın yardımıyla bilgi bulabilir ve işlerinizi halledebilirsiniz. Soru sor ve bir şeyler yapmasını söyle.

Google Asistan'a sorabileceğiniz sorular.

Google Asistan'a telefonunuzda veya tabletinizde neler sorabilirsiniz?

Çevrenizdeki nesnelerle ilgili bilgiler bulma Yakınınızda çalan şarkının ne olduğunu öğrenme
Ayarları Değiştirme

"Ok Google" ayarlarını değiştirme

Google Asistan’ınızın sesini seçme
Google Asistan’ınızın sesini değiştirebilirsiniz. Ses ayarlarında yapılan değişiklikler tüm Google Asistan cihazlarınızda geçerli olur.

Sorun Çözme Basamakları

"Ok Google" çalışmıyor
Cihazınız yanıt vermiyorsa aşağıdaki adımları uygulayarak sorunu düzeltmeyi deneyin.

Google Home ve telefonun "Ok Google" komutuna cevap vermesi
Google Home cihazınızın ve telefonunuzun yakınındaysanız, "Ok Google" komutuna sadece Google Home cihazı cevap vermelidir

Gizlilik
Google Asistan etkinliğinizi silme

Google Asistan’ınız ile ne paylaşacağınızı seçme: Google Asistan’ınızı kurduğunuzda, size yardım etmesi için Asistan’ınıza izin vermeniz istenir.

Kaynak: Google Grupları

Geri
Üst Alt