Genel Forum Sitesi - ForumSever

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

KeReM @

Kayitli Üye
Web sitesi
www.forumsever.com
Site Adı:Genel Forum Sitesi - ForumSever

Site Adresi :https://www.forumsever.com/

Sitenin kullandığı altyapı :SMF

Açıldığı Tarih:21 Şubat 2021 ama farklı bir forumun yedeği üzerinden çalıştığım için konular eski görünüyor. Alan adı sorgulandığında yeni olduğu görünecektir.

Site İçeriği & Amacı :
Forumsever.com: Türkiye'nin En Geniş Kapsamlı Forum Topluluğu

Forumsever, Türkiye'nin en geniş kapsamlı forum topluluğudur. Sizler için yüzlerce farklı konuda birçok üye ve binlerce mesajla bir araya gelen bu toplulukta, herkes kendine uygun bir konu bulabilir.

Hemen her konuda geniş bir arşive sahip olan Forumsever, kullanıcıların bilgi paylaşımında bulunmalarına, fikirlerini ifade etmelerine ve diğer üyelerle tartışmalarına imkan tanır. Site içerisinde teknoloji, spor, müzik, sanat, sağlık, moda, yemek tarifleri gibi birçok kategoride onlarca alt forum bulunmaktadır.

Forumsever'in amacı, insanların bilgi paylaşımını kolaylaştırmak ve böylece birbirleriyle bağlantı kurmalarına yardımcı olmaktır. Ayrıca, site içinde düzenli olarak çeşitli yarışmalar ve etkinlikler düzenlenmektedir. Bu sayede, forumun aktif üyeleri arasında arkadaşlıklar oluşmakta ve topluluk daha da güçlenmektedir.

Forumsever'in en büyük avantajlarından biri, kullanıcıların kendi fikirlerini özgürce ifade edebilmeleridir. Herhangi bir konu hakkında düşündüklerinizi paylaşabilir ve diğer üyelerden geri bildirim alabilirsiniz. Böylece, kendinizi geliştirebilir ve farklı bakış açıları kazanabilirsiniz.

Forumsever, kullanıcı dostu arayüzü ve kolay gezinti özellikleri ile herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir platformdur. Ücretsiz olarak kayıt olunabilen site, kullanıcılarına birçok avantaj ve imkan sunmaktadır.

Forumsever'e üye olmak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken ücretsiz kayıt olmak ve ilgilendiğiniz konuları seçmek. Ardından, siz de topluluğa katılabilirsiniz. Ayrıca, kayıt olmadan da siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Genel olarak, Forumsever.com Türkiye'nin en geniş kapsamlı forum topluluğu olarak, birçok farklı alanda bilgi paylaşımı ve tartışma imkanı sunuyor. Siz de bu büyük ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, hemen kayıt olun ve görüşlerinizi paylaşın.

Sitenin ilerleyen günlerdeki hedefleri : Aslında alan adı hoşuma gittiği için aldım ve yesilpusla.com 'a kuracağım modları burada denerim diyedüşünmüştüm ama sonra arama motorlarında genel forum sitesi şeklinde ki aramalarda üst sıralarda çıkabilecek şekilde çalıştım üzerinde. Aktif bir forum değil ve bende çok zaman ayıramıyorum ama şuan için sıralaması güzel gibi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun umarım iyi yerlere gelir.

Teşekkür ederim hocam, bu sefer iki forumuda yarım bırakmayı düşünmüyorum. İnşallah istediğim gibi olur.

Kolay gelsin başarılar dilerim.

Geri
Üst Alt