Forex theme [SMF 2.1 RC2]

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

orhan

Moderator
2nw3mnq.jpg

Hız, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve kullanılabilirlik ön planda tutularak, MD (Material Tasarım) teknikleri ile profesyonel olarak tasarlanmıştır. Mobil duyarlı (responsive) yapıya sahiptir ve modern tüm tarayıcılar tarafından sorunsuz olarak desteklenmektedir. Tablo yapısından tamamen arındırılması planlanan Modern temanın gelişimi kullanıcı istekleri doğrultusunda devam edecektir.

Download

Herhangi bir zip göremedim abi , ücretli mi olacak nasıl olacak ?
Hayırlı olsun , ellerine sağlık...

ronay ayk' Alıntı:
Herhangi bir zip göremedim abi , ücretli mi olacak nasıl olacak ?
Hayırlı olsun , ellerine sağlık...

Link eklendi.

Başarılı bir çalışma ellerinize sağlık.

Elinize sağlık, her zamanki gibi başarılı bir çalışma olmuş.

Ellerine sağlık abi tekrardan , son iletiler kısmınıanasayfa da  nasıl aktif edicez bende gözükmedi , bu arada güzel çalışma...
Bir de bu rc2 göre istatistikler bölümü  var mı abi , burada ki sidebar gibi olanları yüklüyorum hata veriyor bu iştende çok anlamıyorum,
yardımcı olsanız sevinirim,teşekkürler...

Merhaba son iletiler kısmı aktif etmek için Yönetim-Yapılandırma-Kullanılan Tema-Forum ana sayfasında gösterilecek son ileti sayısı:: buraya kaç konu gözukeçekse yazip altan kaydet butonuna basin.

sidebar bir sonraki surumune eklerim başka istekleriniz varsa yazin ona göre şekilendirelim.

Cok guzel bir tema  paylasiminiz icin tesekkur ediyorum
Rc2 kullanacak arkadaslar icin  faydali bir tema olmus

EMEGİNE SAGLIK ORHAN KARDEŞİM COK BEYENDİM

BU TEMAYI SMF 2.0.15 CEVİRME OLURMU COK ÖZÜRDİLERİN COK BEYENDİM

Sorun benim yüklediğim modla çakışması bende uğraşıp düzelttim ellerine sağlık çok güzel bir tema abi ...

Orhan abi bu temada iki tane son iletiler kısmı var sağdaki sidebrdakini kapatma şansımız mevcut mu?

Geri
Üst Alt