Forex theme [SMF 2.1 RC2] V1

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

orhan

Moderator
proxy.png

Hız, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve kullanılabilirlik ön planda tutularak, MD (Material Tasarım) teknikleri ile profesyonel olarak tasarlanmıştır. Mobil duyarlı (responsive) yapıya sahiptir ve modern tüm tarayıcılar tarafından sorunsuz olarak desteklenmektedir. Tablo yapısından tamamen arındırılması planlanan Modern temanın gelişimi kullanıcı istekleri doğrultusunda devam edecektir.

Sabitlenmiş Panel (Sticky Sidebar)

Temanın kenarında bulunan panel alanı sabitlenme özelliği ile sizi takip eder; ne kadar aşağı inerseniz inin, sizinle beraber gelir; her konumda bulundurduğu özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Trend Konular (En Çok Okunan Konular)

Trend konular, sizin sitenizde en çok okunan/görüntülenen konulardır. Sizi siz yapan bu konuları, bu alan ile daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz.
Trend konular alanında yazar bilgisi, son mesaj yazar bilgisi, konu ön eki, konu ikonu ve toplam okunma/görüntüleme sayısı bulunmaktadır.

Geliştirilmiş Forum İstatistikleri

Forum istatistiklerini panel alanına aldık; son kayıt olan kullanıcının profil resmini ve kayıt tarihini de ekledik.

Istatistik(Düzenleme)

Statistics Edit

Sources Subs-Recent.php de

Bulun Find
Kod:
COALESCE(mem.real_name, m.poster_name) AS poster_name, t.id_board, b.name AS board_name,

Değiştir Replace With

Kod:
COALESCE(mem.real_name, m.poster_name) AS poster_name, t.id_board, b.name AS board_name, t.num_views, t.num_replies,

Bul Find
Kod:
'time' => timeformat($row['poster_time']),

Altina ekle Add After
Kod:
'views' => comma_format($row['num_views']),
            'replies' => comma_format($row['num_replies']),

Speed, SEO (Search Engine Optimization) and usability in the foreground, MD (Material Design) techniques are designed professionally. It has a mobile responsive structure and is supported by all modern browsers without any problems. Modern theme, which is planned to be completely removed from the structure of the table, will continue in line with the demands of the user.

Sticky Sidebar

The panel area on the edge of the theme follows you with its fixing feature; no matter how much you come down, it comes with you; you can take advantage of the features in every location.

Trend Topics (Most Popular)Trend topics are the most read / viewed topics on your site. You can reach to more people with these topics that make you.
In the Trend Topics area, there is author information, last message author information, subject prefix, subject icon and total number of reads / views.

Improved Forum Statistics

We have included forum statistics in the panel area; we also added the profile picture and registration date of the user who was last registered.

Tema (GNU General Public License) Lisansina sahiptir.
[quote author=undefined]Copyright (C) 2019 webtiryaki (W.T)
This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation, But you may not remove the author's copyrights; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.[/quote]

DEMO

Abi zip yok mu ? Baya güzel gözüküyor ellerine sağlık.
Birde abi  mobilde giriş kayıt butonu yazıları da görünse çok iyi olur.Kendi forumlarımdan biliyorum insanlar bulamıyoruz diyor garip ama öyle ....
Son olarakta beğeni icon vb güzel ama bence kaç beğeni geldiği vb sayılar istatistikler olmalı bu şekilde üyeleri daha etkin kılıyor ve daha amaca uygun oluyor.
Kısacası profil kısmı daha etkin ve iyi olabilir ama onun haricinda tema süper bence ....

Merhaba üste demo link eklendi tema henuz bitmedı bir kac düzenleme daha var.

mobilde btonlarin gözukmesi icin index.css de bulup silin

Kod:
@media screen and (max-width: 720px)
.header__user-panel-text {
    display: none;
}

profil de dediklerinizi yapmak icin db den kod cekmek gerek ama nasil incelemek lazim?

Usta ellerine sağlık süpersin valla teşekkürler...

Birde smf de artık kolaylıkla foto ekleme butonu olmalı bence direk pc den alan yıl kaç olmuş smf ilerlemiyor 😀

Basit bir yükleme butonu var ama büyük boyut foruma göre belli boyuta düşüren direk foto ekleme Butonu olsa efsane olur tema, hızlı cevapta konu açarken vb yerlerin hepsinde görünen bir butona direk eklesek

Birde bu hızlı cevap kısmına smiley direk eklensw süper olur

Orhan Hocam Ingilizce açiklama ekleye bilirmisiniz konuya çok sayda pm atiyorlar insanlar yardim icin?

cakal' Alıntı:
Orhan Hocam Ingilizce açiklama ekleye bilirmisiniz konuya çok sayda pm atiyorlar insanlar yardim icin?

Ekledim hocam.

[member=2]orhan[/member] hocam be akvaristler.club siteme kurdum temayı hızlı yanıt sistemi garip bir hata erdi bazı yerlerde kaymalar var ?

günceledim indirip günceleyin

Teşekkürler birde bu hızlı yanıt smiley setini nasıl koyarız?
Birde şu mobilde kullanıcılar botonu dan mobil için yeni konu butonunu nasıl çıkarabiliriz ayrı buton olarak olsun diye mobilde?

yönetim-forum-Gülümsemeler ve İleti İkonları bölümunden düzenleyin

[member=2]orhan[/member] abi masa üstünde üsteki ilet vb butonların simgesi gözükmüyor göncelledim ama maalesef
Mobilde de bilgi merkezi bölümü kaymlar mevcut

https://www.replikacep.com/index.php?action=forum  temanızı yükledim ama  admin panel filan bozuk anlıyamadım  neden kaynaklandıgını  ?

font icon lar  çıkmıyor BoardIndex.template.php (Satır 105)  hatası veriyor :)

Beyler hata benden kaynaklaniyor daha doğrusu eke eklediğim zip bir şekilde eksik ekliyor zip dosyayi tekrar indirip yukleyin.

Alert modunu aktif etmek icin yönetim kulanilan temadan aktif edin.

[member=2]orhan[/member] hocam Sağolun Ellerinize sağlık mükemmel bir tema oldu ...

Biraz soruyorum kusura bakmayın çok bilmediğimden ;

-Mobil de Kategoriye girerken kulanıcı Eylemeleri kısmındaki yerde Yeni konu butonunu sadece dışarı çıkarmak istiyorum üyeler bulamıyorum diyor malum forum kullanıcıları azaldı insanlar bilmiyor çok...
Dediğin yeri sildim değişim olmadı aynı kaldı usta

-Ekler ve diğer seçenekelr diyn kısmı hızlı yanıtta da nasıl çekebiliriz ?
Bir de  önüne fotoğraf iconu eklemek istiyorum nasıl yapabilirim ?

-Bir de 2 tane son iletiler kısmı var birini sadece bir bölümden çekse konularu onu nasıl yapabiliriz

-Mobilde Çıkış butonunu ve New Topic butonunu görünür olmasını istiyorum 3 çizgi olan yerden çıkmasını istiyorum

sorular fazla biliyorum şimdiden teşekkürler

ronay ayk' Alıntı:
Mobilde bir sorun var profil alan buradaki gibi yukarıda değil yanda konu yazısını çok daralmış bir bakarsanız sevinirim hata mı anlamadım

https://akvaristler.club/index.php?topic=10.msg10;topicseen#msg10

Bunu index.css de en alta ekleyin

Kod:
@media (max-width: 650px) {
.message-inner {
	 display: block;
}
#main_content_section {
	 padding: 12px 12px 16px 12px;
}
.message-cell:first-child {
	 border-radius: 0;
	 border-top-left-radius: 3px;
	 border-top-right-radius: 3px;
}
.message-cell.message-cell--user {
	 width: auto;
	 border-right: none;
	 border-bottom: 1px solid #d8d8d8;
}
.message-userArrow {
	 top: auto;
	 right: auto;
	 bottom: -1px;
	 left: 24px;
	 border: none;
	 border: 10px solid transparent;
	 border-top-width: 0;
	 border-bottom-color: #d8d8d8;
}
.message-userArrow:after {
	 top: auto;
	 right: auto;
	 left: -9px;
	 bottom: -10px;
	 border: none;
	 border: 9px solid transparent;
	 border-top-width: 0;
	 border-bottom-color: #fefefe;
}
}

ronay ayk' Alıntı:
[member=2]orhan[/member] hocam Sağolun Ellerinize sağlık mükemmel bir tema oldu ...

Biraz soruyorum kusura bakmayın çok bilmediğimden ;

-Mobil de Kategoriye girerken kulanıcı Eylemeleri kısmındaki yerde Yeni konu butonunu sadece dışarı çıkarmak istiyorum üyeler bulamıyorum diyor malum forum kullanıcıları azaldı insanlar bilmiyor çok...
Dediğin yeri sildim değişim olmadı aynı kaldı usta

-Ekler ve diğer seçenekelr diyn kısmı hızlı yanıtta da nasıl çekebiliriz ?
Bir de  önüne fotoğraf iconu eklemek istiyorum nasıl yapabilirim ?

-Bir de 2 tane son iletiler kısmı var birini sadece bir bölümden çekse konularu onu nasıl yapabiliriz

-Mobilde Çıkış butonunu ve New Topic butonunu görünür olmasını istiyorum 3 çizgi olan yerden çıkmasını istiyorum

sorular fazla biliyorum şimdiden teşekkürler

Hocam çok teşekkürler hallettim bir de şunlara zaman buldukça bakıp yardımcı olabilir misin? Çok teşekkürler şimdiden

Doğrusunu soylemek gerekirse mod yazmayi pek istemiyorum malum burasi webmaister sitesi smf destek forumlarinin hukukuna mudahale gibi oluyor o siteler kapanirsa smf çok şey kaybeder mümkun oduğu kadar bu istekleri smf destek sitelerine açalim

[quote author=undefined]-Mobil de Kategoriye girerken kulanıcı Eylemeleri kısmındaki yerde Yeni konu butonunu sadece dışarı çıkarmak istiyorum üyeler bulamıyorum diyor malum forum kullanıcıları azaldı insanlar bilmiyor çok...[/quote]

Bunun için sorice ve dil dosyasina mudahale edilmesi gerekiyor komplike bir olay ben nature bir kodla bu olaya çözum bulayim

MessageIndex.template.php dosyasinda

bu kodu bulun

Kod:
', $context['page_index'], '
Sonrasina ekleyin

Kod:
<span class="p-title-pageAction">
		<a href="' . $scripturl . '?action=post;board=', $board['id'], '" class="button button_strip_new_topic active dropdown-item"><i class="dropdown-icon fas fa-edit"></i> ' ,$txt['new_topic'], '</a>
		</span>

bu arada sitenizde,ki konu icon lari hizli resimden link vermisiniz benim gibi yurt dişinda yaşayan insanlar bu resimleri göremiyor kotu bir göruntu oluşturuyor.

Geri
Üst Alt