Tanıtım Flatkolik.Net - Flatcast Destek Forumu

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

FLATKOLİK

Yeni Üye
Site Adı: Flatkolik.Net

Site Adresi : flatkolik.net

Sitenin kullandığı altyapı : Xenforo

Açıldığı Tarih: 2018

Site İçeriği & Amacı : Flatcast radyo sevelere ücretsiz radyo tasarımları ve şablonları.
Flatcast radyo severlere, destek ve yardım amacıyla kurmuş olduğumuz forum sitemiz de, flatcast radyo temaları, flatcast radyo indexleri, photoshop psd çalışmaları, grafik çalışmaları, photoshop yardım ve destek, photoshop eklentileri ve stilleri, radyo tema ve index çalışmaları için jpg, png, gif formatında resimler gibi bir çok içeriği bulabilirsiniz ve ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz, bunun için yapmanız gereken tek şey forum sitemize üye olmak. Forum sitemize üyelik tamamen ücretsiz olduğu gibi, hiç bir üyemizden hiç bir şekilde para talebinde bulunmadan, tüm çalışmalarımızı, vermiş olduğumuz desteği ücretsiz ve gönüllü olarak yapmaktayız. Tüm marka modemlere port açma konusun da elimizden geldiğince yardımcı olmaya ve destek vermeye çalışmaktayız. Grafik alanın da photoshop resimli ve video olarak anlatımlı ders bölümlerimiz bulunmaktadır. Tüm flatcast radyocular sitemizde radyo sitelerini tanıtabilmekte, radyosuna yayıncı arayanlar, radyoda yayıncılık yapmak isteyen üyelerimiz ilanlarını sitemiz de paylaşabilmektedir.
Forumumuz genel olarak flatcast, photoshop, grafik çalışmaları ve html web şablonlarını kapsamaktadır.

Geri
Üst Alt