Bildiri F1WM Code Forum

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Wt Bildiri

cakal

Yönetici
Site Adı: F1WM
Site Adresi: https://f1wm.net/
Açılma Tarihi: 05.03.2023
Sitenin kullandığı altyapı: SMF 2.1.3
Site İçeriği ve Amacı: F1WM Forum Yazılım ve programlama kapsamında geliştiricilerin beklentileri aşmalarına yardımcı olmak için güvendikleri bir topluluktur. Geliştiricilerin geliştirici araç setlerini öğrenebileceği, paylaşabileceği ve oluşturabileceği yer.

Hayırlı olsun hocam, üye oldum. Mail adresime girebilirsem geleceğim :D Telefondan kayıtlı, bir iki saate oradayım.

Hayırlı olsun hocam. SMF için üst düzey tasarım güzel olmuş. ama 2 yıl kullandım yapmadığım şey kalmadı smf diğer rakiplerinin seo karşısında arkada bırakıyor.

Hayırlı olsun . Böyle tasarımlarınıza denk geldikçe bana bi gaz geliyor SMF için PHP başlıyorum sonra yine bırakıyorum :D
Merhaba smf ilk sürümünden bu yana kullanıyorum bir hastalık vaz geçemediğimiz yılardır boşta duran bir alan adim vardı onu değerlendirdim.

Hayırlı olsun hocam. SMF için üst düzey tasarım güzel olmuş. ama 2 yıl kullandım yapmadığım şey kalmadı smf diğer rakiplerinin seo karşısında arkada bırakıyor.
merhaba seo nun cms yazılımlarına katkısı var mıdır? konulu yazıda da belirtildiği gibi seo top yekun bir paket tir bizler bunu program diye algılıyoruz koşular yerine getirilirse her cms ayni işlevi görür emin olun.

Geri
Üst Alt