Evden Çalışarak Nasıl Para Kazanılır?

mustafa

Kayıtlı Üye
Katılım
10 Kas 2019
Mesajlar
72
Puanları
8
Özgürlüğün Böylesi: Evden Çalışmak
Bugüne kadar yukarıda saydıklarımdan en az birini yaşadıysanız ne mobbing ile karşılaşacağınız ne de belirli saatlerde çalışmak zorunda olacağınız tatilinizi dilediğiniz gibi ayarlayacağınız ve bunun gibi daha birçok avantajları olan yeni iş ortamınıza merhaba demeye ne dersiniz? İster evinizde isterseniz de sevdiğiniz bir kafe ya da denize nazır bir parkta, bahçede kısacası bilgisayar ve internet ulaşımınızın olacağı dilediğiniz bir yerde çalışabileceğinizi düşünmek şimdiden gözlerinizi parlattı itiraf edin.

Elbette avantajlarının yanında ev ahalisinin çalıştığınıza ikna olmayarak sizi 5 dakikada bir çağırmaları ya da sizin evden çalışmanın rahatlığına kapılıp belirli bir saat düzeninde çalışmayıp her şeyi son dakika yetiştirip stres altında kalmanız, ya da ev çalışma yeri arası 2 adım olduğundan kilo alma olasılığınız gibi durumlar söz konusu olsa da biz bu düşük olasılıkları bir kenara bırakarak güzel yanlarına adapte odaklanalım. Mesela kadınsanız her gün saç baş ve makyaj ile uğraşmak zorunda olmamanız, sabah karanlığında yollara düşmemeniz, varsa çocuklarınızın yanında olmanız bu işi cazip kılmaya yeter de artar bile.

Blog Yazarlığı
Kaleminize güveniyor, nitelikli, yararlı yazılar yazmayı başkalarına ışık olmayı ve paylaşmayı seviyorsanız hele bir de kreatif ve özgün içerik benim işim diyorsanız Blog Yazarlığı tam size göre.

Blog yazarlığı ne işimize yarar?

Blog yazarak hem geniş bir kitleye ulaşma imkanına sahip olursunuz hem de ziyaretçi sayınızı arttırarak para kazanabilirsiniz.

Özel Ders Vermek
Yabancı dili eğitim verecek düzeyde biliyor, enstrüman çalabiliyor ya da belli konularda uzmanlığınız varsa haftada birkaç saatinizi ayırarak bu alanlarda evinizde ders verebilir hatta bunu online olarak bile yapabilirsiniz. Bu alanda ciddi gelirler elde etmek mümkün.

Fotoğrafçılık
Artık hepimizin profesyonel fotoğraf makinesi ya da eşsiz fotoğraflar çekebilen akıllı telefonları var hele bir de bu fotoğraflara anlam katacak bakış ve yürek birliği var ise doğum ya da düğün fotoğrafçılığı hatta ürün fotoğrafçılığı yapabilir ya da çektiğiniz fotoğrafları bu işi yapan sitelere yükleyip para kazanabilirsiniz.

Hadi yüzlerce iş seçeneğinden hangisiyle ilerleyeceğinize karar vererek evden çalışmanın ayrıcalıklı dünyasına hemen girip kendinize ve etrafınıza katkı sağlamaya başlayın.
 

ertanplencelik

Kayıtlı Üye
Katılım
18 Eki 2020
Mesajlar
5
Puanları
1
Ayrıca bazı el emeği ürünleri online bir mağaza veya sosyal medya aracılığı satabilirsiniz. Üstelik vergiden muaf olarak..
 
Üst Alt