Doğum Tarihi Neden Ayarlanmıyor

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

F.A

Kayitli Üye
Web sitesi
forummeskeni.com
Merhaba Bir sorum olacak
SMF 2.0.18 sürümünü kullanıyorum yani kullanacağım... profil ayarlarındaki doğum tarihi alanına girilen sene yıl gün değşiklikleri kaydetsem dahi hiç girilmemiş gibi oluyor nedeni nedir ?

birde şablona css girince anlık işlemiyor belli bir dakika geçtikten sonra site temasına uygulanıyor o bir sorunmudur .. sorun değilmidir..

teşekkürler..

Merhaba 2 serisinde yanlış hatırlamıyorsam gelişmiş profil alanından yapa bilirsiniz gende smf destek sitelerinden yârdim talebinde buluna bilirsiniz daha sağlıklı olur.

Aynen hocam 2.0 serisindede var profil ayarları, zaten 2.1 e yükselttik forumu, ufak tefek sıkıntıları çözeceğiz artık.

KeReM @' Alıntı:
Aynen hocam 2.0 serisindede var profil ayarları, zaten 2.1 e yükselttik forumu, ufak tefek sıkıntıları çözeceğiz artık.

Merhaba şu gözden kaçıyor ola bilir ayni sorunu bende yaşadım orhan abiye sordum kayıt edilmiyor diye onun uyarısıyla sorunu çözdüm

orda yazan
Year (YYYY) - Month (MM) - Day (DD)

Year (YYYY) Sene

Month (MM) Ay

Day (DD) Gün

Bu sırayla yazılması gerek Biz al iştik gün ay sene diye.

mustafa' Alıntı:
Merhaba şu gözden kaçıyor ola bilir ayni sorunu bende yaşadım orhan abiye sordum kayıt edilmiyor diye onun uyarısıyla sorunu çözdüm

orda yazan
Year (YYYY) - Month (MM) - Day (DD)

Year (YYYY) Sene

Month (MM) Ay

Day (DD) Gün

Bu sırayla yazılması gerek Biz al iştik gün ay sene diye.

Hocam alakası olamaz bununla yıl yerine 2 haneli rakam mantıkende girilmez zaten :) teşekkür ederim..

cakal' Alıntı:
Merhaba 2 serisinde yanlış hatırlamıyorsam gelişmiş profil alanından yapa bilirsiniz gende smf destek sitelerinden yârdim talebinde buluna bilirsiniz daha sağlıklı olur.

Hayır ordanda olmuyordu komple yapılandırmaya kadar gittim ve artık siteyi kaldırdım rc'den devam edeceğiz inşaallah :) teşekkür ederim..

KeReM @' Alıntı:

O sürümde sunucu yapılandırması olmayınca eski taban sistemde cache sorunu yaşıyormuş öğrendim malum hosting firmasının panelinde bir düzenleme yapmadım varsayılan ayarları defaulttunda altındtamam bomba sende abi :)  :)

Geri
Üst Alt