Covid Oldum birşey soracağım?

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Tan

Kayitli Üye
Web sitesi
webtiryaki.com
Merhaba bu kervana bende katıldım ilaç veremediler daha önce geçirenler ne gibi tedbirler aldı?

Geçmiş olsun. Çevremizdekilerden duyduğumuz kadarı İle ilaç tedavisi başlıyorlar, size neden başlamadılar bilemiyorum.  Kötüleşecek olursanız aramaktan çekinmeyin. İnşallah kolay atlatırsınız.

Tan' Alıntı:
Merhaba bu kervana bende katıldım ilaç veremediler daha önce geçirenler ne gibi tedbirler aldı?

Merhaba ip adresiniz ingiltere gözüküyor ev doktorunuz ilaç yazmadıysa kafanıza göre ilaç almayın ağrı kesicilerden uzak durun her saat başında mutlaka su için su çok önemli yatmadan ağzinizi tuzlu su yada mundspülung larla temizleyin Mevla'm şifa versin

KeReM @' Alıntı:
Geçmiş olsun. Çevremizdekilerden duyduğumuz kadarı İle ilaç tedavisi başlıyorlar, size neden başlamadılar bilemiyorum.  Kötüleşecek olursanız aramaktan çekinmeyin. İnşallah kolay atlatırsınız.

Kerem hocam maalesef Avrupa ülkelerinde böyle bir uygulama yok nefes aldığınız surece müdahale etmiyorlar bu konuda Türkiye'nin eline su bile dökemezler.

Merhaba Geçmiş olsun İnşallah kolay atlatırsınız.

İlaç kullanıp kullanmamak sizin tercihiniz bende pozitiftim hafif şekilde atlattım ve ilaç kullanmadım.

Geri
Üst Alt