Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

Sitemizde Yakin Zamanda Ticaret Uygulaması Aktif Edilecek .
Tema yapım aşamasındadır, bu süre zarfında lütfen gördüğünüz hataları bize bildirin.

Canlı Döviz,Kripto,Borsa,Parite,Altın fiyatları ve yorumları

mobilecom

Yeni Üye
Katılım
4 Şub 2021
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
1019
Dövizmix

dovizmix.com ekibi olarak, size en doğru ve güvenilir veriyi sunabilmek adına titizlikle çalışıyor ve memnuniyetinize önem veriyoruz. dovizmix.com; güncel döviz, pariteler, altın ve emtialar, kripto paralar ve Bist 100 ile ilgili detaylı ve canlı verilerin, grafiklerin ve kullanıcı yorumlarının olduğu bir platformdur.

Aynı zamanda sitemize üye olarak, diğer üyeler ile ilgilendiğiniz emtialar hakkında bilgi ve fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Kaliteli bir kullanıcı deneyimi yaşayabilmeniz için gelişen dünyayı ve teknolojiyi sürekli olarak takip ettiğimizi ve mevcut yenilikleri eş zamanlı olarak sitemize uyguladığımızı bilmenizi isteriz. Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Servislerimiz

Ekonomik Takvim
Günlük uluslararası piyasalarda açıklanmış veya açıklanacak olan ekonomik verilerin takip edilebilmesi için hazırlanan kaynağa ekonomik takvim denilmektedir. Sitemiz üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz.

Ekonomi Sözlüğü
Menüde yer alan ARAÇLAR başlığının altındaki Ekonomi Sözlüğü linkine tıklayarak sayfaya ulaşabilirsiniz. Bu sayfada Ekonomi ile ilgili kelimelerin ne anlama geldiklerini öğrenebilirsiniz.

Formasyonlar
Menüde yer alan ARAÇLAR başlığının altındaki Teknik Analiz, Grafik Formasyonları linkine tıklayarak sayfaya ulaşabilirsiniz. Teknik analizde kullanılan terimlerin detaylı açıklamalarını bu sayfadan detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Döviz Çevirici
Dövizler arası çeviri yapabilirsiniz. Detaylı çeviri için Döviz Çevirci linkini tıklayabilirsiniz.

Altın Hesaplama
Menüde yer alan ARAÇLAR başlığının altındaki https://dovizmix.com/araclar/altin-hesaplama linkine tıklayarak sayfaya ulaşabilirsiniz. Değerli Emtialar arasında detaylı çeviri yapabilirsiniz.

Kripto Para Çevirici
Menüde yer alan ARAÇLAR başlığının altındaki Kripto Para Çevirici linkine tıklayarak sayfaya ulaşabilirsiniz. Kripto paralar arasında detaylı çeviri yapabilirsiniz.

En Karlı Yatırım Aracı
Menüde yer alan ARAÇLAR başlığına tıklayarak En Karlı Yatırım Aracı sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu sayfada 1 hafta, 1 Ay ve 3 Ay’lık periyotlar için hangi yatırım aracının ne kadar kar/zarar ettirdiğini görebilirsiniz.


https://dovizmix.com
 
Üst Alt