Almanya'da ırkçı katliam: 9 ölü

Hello, welcome back!

We want to bring together those who have knowledge and those who need it, to bring together people with different perspectives so that they can understand each other better and to enable everyone to share their knowledge.

• Sitemiz Bir Webmaster forumu ve tartışma platformu dur webmaster forumu dışındaki konular yasaktır direkt silinecektir.
  • Our site is a Webmaster forum and discussion platform. Topics outside the webmaster forum are prohibited and will be deleted immediately.

mustafa

Kayitli Üye
Reaction score
8
Almanya'nın Hanau kentinde iki kafeye düzenlenen silahlı saldırıda 9 kişi hayatını kaybetti. Saldırgan ve annesi ise evlerinde ölü bulundu.
Saldırılar, Hessen eyaletine bağlı Hanau kentindeki iki ayrı nargile kafede düzenlendi.

İddiaya göre 5 Türk hayatını kaybetti

9 kişi yaşamını yitirdi, 5 kişi yaralandı. Saldırıda kesin olmamakla birlikte 5 Türk hayatını kaybetti.

Malesef  >:( Biz türkler bir araya gelip tepkimizi koymaz,sak bunlar daha çok yaşanir korkarim 70 yil olmuş bizi hala siğinmacı sanıyorlar dangalaklar alman buccesinin ceyreğine sahip olduğumuz sir gibi saklaniyor alman halkindan haliyle adamlar on saflarda bizi göruyorlar suclu olarak.

Abi ne olacak böyle bilmiyorum okul bitsin tr de bir iş bulup gidecem babamlar beni bekliyor.

evet kardeşlerimize bencok üzüldüm allahım ordaki kardeşlerimize yadın etsin  :'(

‘La Galibe İllallah’, ‘Allah’tan başka galip yoktur’

Back
Top Bottom