Almanya'da ırkçı katliam: 9 ölü

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

mustafa

Kayitli Üye
Almanya'nın Hanau kentinde iki kafeye düzenlenen silahlı saldırıda 9 kişi hayatını kaybetti. Saldırgan ve annesi ise evlerinde ölü bulundu.
Saldırılar, Hessen eyaletine bağlı Hanau kentindeki iki ayrı nargile kafede düzenlendi.

İddiaya göre 5 Türk hayatını kaybetti

9 kişi yaşamını yitirdi, 5 kişi yaralandı. Saldırıda kesin olmamakla birlikte 5 Türk hayatını kaybetti.

Malesef  :mad: Biz türkler bir araya gelip tepkimizi koymaz,sak bunlar daha çok yaşanir korkarim 70 yil olmuş bizi hala siğinmacı sanıyorlar dangalaklar alman buccesinin ceyreğine sahip olduğumuz sir gibi saklaniyor alman halkindan haliyle adamlar on saflarda bizi göruyorlar suclu olarak.

Abi ne olacak böyle bilmiyorum okul bitsin tr de bir iş bulup gidecem babamlar beni bekliyor.

evet kardeşlerimize bencok üzüldüm allahım ordaki kardeşlerimize yadın etsin  :'(

‘La Galibe İllallah’, ‘Allah’tan başka galip yoktur’

Geri
Üst Alt