Alaturka Themes v1 2.2.13

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

orhan

Moderator
Hello, I wanted to share with you the design I made for Xenforo.

added to the theme
Dark & Light Versions New
wt-gust-box (User Notification area is set from admin panel)
wt-foter (foter information area is set from admin panel)
etc...

I made the nevbar field a single line etc. I stayed true to the original as much as I could, in short, I tried to make something simple and elegant.
Theme Demo Webmaster Forumu | Webmaster Platformu You can look at the theme with the help of the theme option from foter.

Merhaba Xenforo için yaptığım tasarımı sizlerle paylaşmak istedim temaya eklenenler
Dark & Light Versions Yeni Özelik
wt-gust-box (Kulanici Bilgilendirme alanı admin panelden ayarlı)
wt-foter (foter bilgilendirme alanı admin panelden ayarlı)

nevbar alanını tek satir yaptım vs elimden geldiğince orijinaline sadik kaldım kullanırken kasma filan olmasın diye kısacası sade ve sik bir şey çıkarmaya caliştim .
Tema demo Webmaster Forumu | Webmaster Platformu foterden tema seçeneği yardımıyla temaya baka bilirsiniz.

liht.pngdarx.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba tema Xenforo v2.2.8 sürümüne güncellendi heder ve foter alanlarında istek üzere...

Merhaba Orhan hocam öncelikle bu güzel temayı karşılıksız sunduğunuz için teşekkür ederim ileriki düzenlemenizde temaya tex logo ekleme imkânı varmi birde ikili üçlü bildiri alanları şeklinde yaparsanız harika olur şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba Orhan hocam öncelikle bu güzel temayı karşılıksız sunduğunuz için teşekkür ederim ileriki düzenlemenizde temaya tex logo ekleme imkânı varmi birde ikili üçlü bildiri alanları şeklinde yaparsanız harika olur şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba Xenforo diğer cms ler gibi değil her şeyi rahatça sunamıyorsun? nedeni birçok insan bu gibi özeliklerden para kazanıyor ben bunu sunarsam kimse ücret ödeyip almaz onların ticaretlerine engel olmak istemem.

hocam zaman teması çok iyi duruyor du paylaşılacakmı.. ? acaba ..

I really liked the theme.I am waiting for further development.Many thanks to the author!(y)

şuan kullanılan "zaman" adlı temanın bir indirme sayfası varmı çok hoşuma gitti, birde alaturka temasında forum kategorilerini açılabilir (collapsible) özelliğini nasıl kapatabiliriz

şuan kullanılan "zaman" adlı temanın bir indirme sayfası varmı çok hoşuma gitti, birde alaturka temasında forum kategorilerini açılabilir (collapsible) özelliğini nasıl kapatabiliriz
Merhaba zaman teması bu forum için düzenlenmiş bir tema alaturka temasından collepesible özeliği kodlamayla tema içine gömülmüş kodları tek tek silmek gerek.

@orhan Elinize saglik ,yukledim guzel olmus bir sorum var peki bu dark temasini nasil seciyoruz ,tesekkurler

@orhan Elinize saglik ,yukledim guzel olmus bir sorum var peki bu dark temasini nasil seciyoruz ,tesekkurler
dark light.jpg

Click the button to toggle between dark and light mode for this page.
Bu sayfa için karanlık ve aydınlık mod arasında geçiş yapmak için düğmeye tıklayın.

Geri
Üst Alt