Adsense

samet

Kayıtlı Üye
Katılım
23 Ara 2018
Mesajlar
52
Puanları
6
Adsense Nedir?
Para kazanmanın bir yolu olarak gösterilen Google Adsense için detaylı bilgi veriliyor. Nedir ve nasıl kullanılır gibi sorular yanıtlanmıştır.

Adsense Hakkında
Adsense nedir sorusunun yanıtlanması sayesinde merak ettikleriniz cevaplanacak. Piyasaya 18 Haziran 2003 tarihinde sunulmuş olan Adsense reklamcılık üzerinde para kazandırıyor. İnternet sitesi yayıncılarının site içeriği ile ilgili reklamları sitelerinde göstermesi, kazanç elde etmesi ile sonuçlanıyor. Bu kapsamda nedir sorusunun Google ürünüdür ve reklamcılık kapsamında kullanılır şeklinde cevaplanması söz konusudur.
Para kazanmak istiyorum diyen bir kişi, sitenin avantajlarını değerlendirebilir. Tek yapmanız gereken site üzerinden reklam satın almak ve kendi web sitenizde yayınlamaktır. İnternetten para kazanmak için değerlendirebileceğiniz avantajlar arasında olduğunu bilmelisiniz. Edinmiş olduğunuz bilgiler üzerinden direkt olarak harekete geçerek, paranızı kazanabilirsiniz.

Adsense ile Nasıl Para Kazanılır?
Google ürünü olan bu sitenin kullanılması ile para kazanmak oldukça kolay. Kısa sürede yaygınlaşmış olan para kazanma biçimi, pek çok kişi tarafından nasıl para kazanılır sorusunun sorulmasına yol açıyor. Google’ın reklam servisi dendiğinde ilk akla gelecek olan Adsense olmalıdır. Siz de para kazanmak için bu site üzerinden harekete geçebilirsiniz.

Adsense Hesabı Açmak;
Online şeklide hesap açabilirsiniz. Bunun için Google Adsense resmi internet sitesini ziyaret etmeniz gerekiyor. Hesap açmak için sizde istenen bilgileri net bir şekilde vermelisiniz. Bilgilerin doğru olması ve istenen aşamaların tamamlanması ile hesabınızı açabilirsiniz. Hesabınızı siteniz üzerinden açmanız ya da Google Adsense ile ilişkilendirmeniz mümkündür. Akabinde direkt olarak para kazanmak için harekete geçebilirsiniz.
Avantajlı şeklide kazandığınız paraların hesabınıza yatması minimum 200 TL sınırı ile oluyor. Adsense kazandığım paraları çekme şeklinde aramalarınız; bir ay sonra yatacak şeklinde cevaplanacaktır. Bilgi almanız sağlanır.
 
Üst Alt