4v5.Net WebMaster Forumu

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

4v5net

Yeni Üye
Site Logo:

logo1.png

Site Adı: 4v5.net

Site Adresi : 4v5 Webmaster Forum

Açıldığı Tarih: -

Sitede kullanılan altyapı : xenForo

Site İçeriği & Amacı :

Webmaster Formu 4V5.Net Sonunda Yayın Hayatına Başladı!​

Webmaster formu 4V5.Net, geçtiğimiz günlerde resmi olarak yayın hayatına başladı. Kısa süre içerisinde büyük ilgi gören webmaster forumu, zengin içeriğiyle de dikkatleri üzerine çekti. Üyelerine ayrıcalıklı hizmetler sunabilmek için yayın hayatına başlayan söz konusu platform da farklı üyelik tipleri de bulunuyor.

Foruma üye olmak isteyen kullanıcılar Silver, Gold, Platin ve kurumsal üyeliklerden birini tercih edebiliyor. Kullanıcılar, her üyelik tipinin sunduğu farklı avantajlardan yararlanarak foruma konu açabiliyor, sohbetlere katılabiliyor ve hatta ticaret yaparak para kazanabiliyor. Dilerseniz, yayın hayatına başlayan Webmaster formu 4V5.Net platformunu gelin daha yakından birlikte inceleyelim.

Webmaster Formu 4V5.Net Platformunun Sunduğu Hizmetler​

Webmaster formu 4V5.Net, üyelerine çeşitli avantajlar sunmaya devam ediyor. Kullanıcılar, forum içerisinde ticaret yapabiliyor, hazır scriptleri satın alabiliyor ve çeşitli konularda açılan sohbetlere katılabiliyor. İşte, yeni açılan webmaster formunda yapılan çeşitli aktiviteler…

Webmaster Formu 4V5.Net Platformunda Ticaret Yapabilirsiniz​

Geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan Webmaster platformunda, son derece kolay ve pratik bir şekilde ticaret yapabilirsiniz. İşte, platformda yapacağınız ticaret işleri…

Sosyal medya reklam alım ve satım işleri
Sosyal medya takipçi alım ve satım işleri
Sosyal medya hesap alım ve satım işleri
Sıfır, ikinci el veya takas alım işleri
Netflix, Blue TV, Spotify hesap alım ve satım işleri
Mobil onay işlemleri
Kupon alım ve satım işleri
Mail alım ve satım işleri
Oyun alım ve satım işleri
Lisan alım ve satım işleri
Satılık site alımı
Site satışı
Domain ve Hosting ticareti
Script satışı ve alımı
Program satışı ve alımı
Link alımı ve satışı
Grafik ve tasarım işleri
SEO hizmetleri
Makale alım ve satım işleri
Editörlük hizmetleri gibi konularda kaliteli bir hizmet satın alabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerin ayrıntıları hakkında bilgi sahibi olmak için 4V5.Net adresini ziyaret edebilir ve detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Eğitim Alanında Kendinizi Geliştirebilirsiniz​

Webmaster formu 4V5.Net, üyelerine zengin içerikler sunmaya devam ediyor. Platforma üye olan kullanıcılar, eğitim ve öğretim alanında da çeşitli bilgilere pratik bir şekilde ulaşabiliyor. Sizlerde platforma üye olarak eğitim alanında açılmış sohbetlere katılabilir veya online kurslar hakkında ayrıntılı bilgilere erişerek kendinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Sohbetlere Katılabilirsiniz​

Webmaster formu 4V5.Net, üyelerine çeşitli konularda sohbet imkanı sunmaya devam ediyor. Sizlerde platforma üye olarak aklınıza takılan soruları sorabilir, webmaster sorunları kategorisini ziyaret ederek daha önceden açılmış sohbetlere katılabilir, arama motorlarında gelen yenilikleri takip edebilir, SEO konusunda bilgi alabilir, Google servisleri hakkında açılan sohbetlere katılabilir, Wordpress kategorisinde açılan konuları inceleyebilir ve hatta diğer kategorilerde de sohbet edebilirsiniz.

Kripto Para Dünyasını Yakından Takip Edin​

Webmaster formu 4V5.Net, üyelerine kripto para dünyasında da hizmet vermeye devam ediyor. Sizlerde platforma üye olarak kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeleri an ve an forumda takip edebilir, para transfer hizmetleri ve bankacılık işlemleri hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Diğer Ayrıcalıklı Hizmetler​

Webmaster formu 4V5.Net üyeleri, birçok ayrıcalıklı hizmetten de yararlanmaya devam ediyor. Platforma üye olan kullanıcılar, ücretsiz olarak sunulan scrpitlerden, tasarımlardan ve temalardan yararlanabiliyor. Tüm bunların yanı sıra kullanıcılar, platform içerisinde açılan oyun kategorisinde sohbet edebiliyor ve hatta oyun ticareti yapabiliyor.

Webmaster Formu 4V5.Net Üyelikleri​

Webmaster formu 4V5.Net, kullanıcılarına 4 farklı üyelik tipi sunuyor. İşte, platformda yer alan üyelik tipleri…

Silver Üyelik​

Webmaster formunda yer alan çeşitli ayrıcalıklardan yararlanmak isteyen kullanıcılar, aylık 35 TL karşılığında Silver pakete üye olabiliyor. Söz konusu pakete üye olan kullanıcılar, isim değiştirme hakkından yararlanabiliyor, istediği bir konuyu günde 3 kez yukarı taşıyabiliyor, web site tanıtım hakkından yararlanabiliyor, imzada 100 karakter ile link kullanabiliyor, reklamlarda %10 indirim kazanabiliyor.

Gold Üyelik​

Webmaster formu 4V5.Net platformuna kayıt olmak isteyen kullanıcılar, Gold paketi satın alabiliyor ve çeşitli ayrıcalıklardan yararlanabiliyor. Aylık fiyatı 50 TL olan bu paketi satın alan kullanıcılar ismini bir kez değiştirebiliyor, istediği bir konuyu 6 kez yukarı taşıyabiliyor, sınırsız olarak web sitesi tanıtabiliyor, imzada 200 karakter ile link kullanabiliyor ve reklam alanında %20 indirim kazanabiliyor.

Platin Üyelik​

Söz konusu forum sitesine üye olan kullanıcılar, platin üyeliğe üye olarak çeşitli avantajlardan yararlanabiliyor. Aylık 65 TL olan bu hizmet sayesinde kullanıcılar isimlerini bir kez değiştirebiliyor, istediği bir konuyu günde 8 kez yukarı taşıyabiliyor, kısıtlamaya katılmadan web sitesi tanıtımı yapabiliyor, imzada 400 karakter, link ve resim kullanımı gerçekleştirebiliyor ve ayrıca reklam alanında %30 indirim kazanabiliyor.

Kurumsal Üyelik​

Webmaster formu 4V5.Net platformunda kurumsal üyelik avantajları da bulunuyor. Aylık 95 TL ödeyen kullanıcılar haftalık 2 kez kullanıcı isimlerini değiştirebiliyor, istedikleri bir konuyu günde 10 kez yukarı taşıyabiliyor, web sitesi tanıtımı hakkından yararlanabiliyor, imzada 550 karakter kullanımı yapabiliyor, link ekleyebiliyor, imzada resim kullanabiliyor ve ayrıca reklam alanında %40 indirimden yararlanabiliyor.

Geri
Üst Alt