YENİ ÜYE PERMİ

Başlatan baxa, Şub 18, 2021, 09:37 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

B
Merhaba,
RC3 2.1 Boru_RC3 kullanıyorum sitemde
Siteye kayıtlı olan kullanıcıların siteye ilk kayıt olduğunda kayıtlı üye permini alsın istiyorum fakat gelen kullanıcılar "İleti Sayısına Göre Guruplardan" çekiyor permi o kısmı nereden inaktif edeceğim acaba. Teşekkür ederim şimdiden

Merhaba, hoşgeldiniz öncelikle. Eğer yanlış anlamadıysam Yönetim >> Üyeler >> Üye Grupları >> Kullanıcı Grupları sayfasından yapacaksınız.  Düzenlemek istediğiniz grubu yanında Değiştir bağlantısından tıklayarak yapabilirsiniz. İleti tabanlı seçeneğini değilde ÖZel seçeneğini tıklarsanız, üyeler kendileri seçebilir.

B
Alıntı yapılan: KeReM @ - Şub 18, 2021, 11:01 ÖSMerhaba, hoşgeldiniz öncelikle. Eğer yanlış anlamadıysam Yönetim >> Üyeler >> Üye Grupları >> Kullanıcı Grupları sayfasından yapacaksınız.  Düzenlemek istediğiniz grubu yanında Değiştir bağlantısından tıklayarak yapabilirsiniz. İleti tabanlı seçeneğini değilde ÖZel seçeneğini tıklarsanız, üyeler kendileri seçebilir.
Merhaba Sanırım ben eksik anlattım;
https://hizliresim.com/KFyQ7K Ekte göreceğiniz üzere altta çarpı ile işaretledim
Benim isteğim biri foruma kaydolduğu zaman kayıtlı üye permi alsın fakat alttaki ops permini alıyor 2.0.17 sürümünü kullanırken kapatabilmiştim o özelliği RC3 e yeni geçtiğim için bulamadım yada yok sanırım. Tekrardan Teşekkür ederim

Hocam bende baktım dediğiniz gibi silinmiyor ya da biz bulamadık.