Maintenance Mode

Başlatan fulltorent, Ara 16, 2020, 03:08 ÖS

« önceki - sonraki »

fulltorent

Maintenance Mode

Okay faithful users...we're attempting to restore an older backup of the database...news will be posted once we're back!

SMF FORUM ACILMIYOR BU HATA VEYA BÖLÜMDE KALDI HİÇ BİRŞEY YAPMADAN . YAZILIMSAL HATA OLDUGUNU SÖYLEDİLER YARDIMCI OLACAK VAR MI ACABA ?

orhan

Ara 16, 2020, 03:59 ÖS #1 Son düzenlenme: Ara 16, 2020, 04:05 ÖS orhan
Forumunuz görünüşe göre bakım modunda.
Bu, normal kullanıcılara gösterilen varsayılan mesajdır ve yöneticiler dışındaki herkesin oturum açmasını durduracaktır.
Buradan repair_settings.php yi indirip ftp yardımı ile ana dizine atıp çıkan sayfadan onarımı yapın Maintenance Mode disable ederek çeliştirin isiniz bitikten sonra repair_settings.php yi silmeyi ihmal etmeyin bunları yaparken yedek alin.

fulltorent

ÇOK TEŞŞEKÜRLER . MESAJIN İÇİN ,

LAKİN YÖNETİCİ BENIM VE BÖYLE BİRŞEY YAPMADIM VE BENDE ŞUAN GİRİŞ FILAN YAPAMIYORUM ÇOKTA YAZILIMSAL BİLGİYE SAHİP DEGİLİM SORMAK İSTEDİĞİM NASIL ESKİ HALİNE YANİ DÜZELTEBİLİRİM .

orhan

üsteki konuyu güncelledim okuyunuz.

fulltorent

DOSYA ANA DİZİNE ATTIM AMA NASIL CALİŞTIRICAM SİTEYE UZANTISINI YAZIYORUM AMA YAPAMADIM . ÖM ATSAM BİLGİLERİMİ SİZİN DÜZELTME ŞANSINIZ OLURMU .

fulltorent

Ara 16, 2020, 04:54 ÖS #5 Son düzenlenme: Ara 16, 2020, 07:26 ÖS cakal

bura geldim ama burda ne yapacagımı bilmiyorum .

cakal

Ara 16, 2020, 07:44 ÖS #6 Son düzenlenme: Ara 16, 2020, 07:53 ÖS cakal
Alıntı yapılan: fulltorent - Ara 16, 2020, 04:54 ÖSbura geldim ama burda ne yapacagımı bilmiyorum .

eklediğiniz resimi sildim  şifrelerinizi içeriyordu tavsiyem şifrenizi değişin başkalarında görmüştür

fulltorent

Oanyliyorum ama bir sonuca varamiyorum ben size bilgileri versem , yapma şansınız olur mu rica etsem ,

fulltorent

BİR DESTEK ALABİLİRMİYİM YARDIMCI OLACAK BİRİ VAR MI ACABA ?

KeReM @

Hocam bilgileri değil ama sayfa adresinizi verir misiniz? Bir baksam.

fulltorent

fulltorent

YEDEK YÜKLENEREK KONU ÇÖZÜLMÜŞTÜR YARDIMCI OLAN ARKDAŞLARA YİNEDE TEŞŞKÜRLER.

KeReM @

Sorunun çözülmesine sevindim. Sorunun nasıl kaynaklandığını merak ettim. Herhangi bir modu kurmaya çalışırken mi hata verdi.

fulltorent

HAYIR KENDİLİĞNDEN OLAN BİRŞEY OLDU

Maintenance Mode GİRDİĞİMDE SADECE BU BİLGİ VARDI .

fulltorent

MADEM KONU ACILDI ŞU KONUDA YARDIMCI OLABİLECEK VAR MI ?

ŞİMDİ BEN SİMPLE PORTAL KULLANIYORUM BLOCK SİZİN İÇİN SECTİKLEİRM KISMI VAR NE ZAMNDIR SORUN YOK AMA ŞİMDİ YENİ EKLEME YAPMAK İSTEDİĞİMDE ŞU HATAYI ALIYORUM .

Bir Hata Meydana Geldi!
Database error in block code. Please check the code.

TEŞŞEKÜRLER.