Memcached hatası

Başlatan mmmusty, Kas 30, 2020, 05:32 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arkadaşlar sürekli yönetim kısmına girdiğimde altta ki hataları alıyorum

Hata türü: Genel
2: current() expects parameter 1 to be array, bool given
 /html/Sources/CacheAPI-memcached.php (Satır 178)
2: Memcache::connect(): Can't connect to :11211, php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known (0)

/html/Sources/CacheAPI-memcache.php (Satır 76)

8: Memcache::connect(): Server  (tcp 11211, udp 0) failed with: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known (0)

2: Memcache::connect(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known

bu sorunu nasıl çözebilirim

Merhaba sanırım 2.1 surumunu kullanıyorsunuz bu sorun düzeltilmiş bakiniz

Kas 30, 2020, 08:59 ÖS #2 Son düzenlenme: Kas 30, 2020, 09:05 ÖS mmmusty
Bu konuya baktım, fakat smf paketi vermiş. Sorunun çözümü ne hayla çözemedim :/

Smf 2.1 beta sürümü bir çok buğ güvenlik açığı bulunduran bir sistem biz kullanıyoruz gelişmesine katkıda bulunmak size tavsiyem 2.0 kullanın yakında yeni sürüm çıkacak gelişmiş sürümü.

Alıntı yapılan: orhan - Kas 30, 2020, 09:22 ÖSSmf 2.1 beta sürümü bir çok buğ güvenlik açığı bulunduran bir sistem biz kullanıyoruz gelişmesine katkıda bulunmak size tavsiyem 2.0 kullanın yakında yeni sürüm çıkacak gelişmiş sürümü.

resposive olmamasından dolayı sıkıntı. Yalnız ben 2.0.x den 2.1e geçtiğimde bu tip sıkıntı ile karşılaşmadım.

Alıntı yapılan: mmmusty - Kas 30, 2020, 08:59 ÖSBu konuya baktım, fakat smf paketi vermiş. Sorunun çözümü ne hayla çözemedim :/

Merhaba Paketteki Sources klasöründeki ilgili tabloları karşılaştırıp ne gibi düzenleme yapılmış görüp düzelte bilirsiniz?