kategori değişimi

Started by ronay ayk, Apr 03, 2020, 10:33 PM

Previous topic - Next topic
smf 2.1.rc2 forumuma kategorilere icon eklemek yani değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim ftp olmadan bu
işten çok anlamıyorum yardımcı olur muusnu ? (Detaylı alatır mısnız)
Türkiye'nin en büyük muhabbet kuşu kanarya papağan ispinoz hakkındaki bilgi platformu kafeskuslari.com , sorularınızı sorabilirsiniz...

Merhaba biraz detaylı bilgi verir misiniz ftp olmadan dosyalarda nasil oynama yapabiliriz? icon yapisi nasil olacak png font icon.

Apr 04, 2020, 05:00 PM #2 Last Edit: Apr 04, 2020, 05:04 PM by medeniyetmuhendisi
orhan hocamın da dediği gibi biraz detay verirseniz iyi olacaktır.

Ama anladığım kadarı ile yanıtlayayım; css sprite tekniği ile kategori iconlarını değiştirebilirsiniz. Ama her halükarda birleştirilmiş icon dosyanızı klasöre atmak için ftp kullanacaksınız.

Edit 1 :
İlave olarak Smf Her Kategoriye font icon Eklemek konusunu inceleyebilirsiniz.

Bu ikonları bu işeten anlamıyorum açıkçası ftp html site içinden değiştiremez miyim ?
Türkiye'nin en büyük muhabbet kuşu kanarya papağan ispinoz hakkındaki bilgi platformu kafeskuslari.com , sorularınızı sorabilirsiniz...

Thanks..........
Purchase google business page surveys that are 100% authentic and are quality-arranged. You can likewise purchase google evaluations.

Thanks...........
Best place to get all the details about latest web series , viral youtube videos, memes, and all other news across India.

Well that is the best information ever i have received. Thanks a lot.

Quote from: ronay ayk on Apr 03, 2020, 10:33 PMsmf 2.1.rc2 forumuma kategorilere icon eklemek yani değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim ftp olmadan bu
işten çok anlamıyorum yardımcı olur muusnu ? (Detaylı alatır mısnız)

Hocam şöyle ki;

Sitenizdeki o istediğiniz simgeleri değiştirmek için ya mod bulacak mod yükleyeceksiniz bu birinci seçenek

Veya photoshop programında tek tek her birini hazırlayıp dosya haline getirip temanızdaki uygun klasöre atarak görünen simgelerle siz kendiniz oynayacaksınız buda ikinci seçenek

Bunun başka bi yolu en azından benim bildiğim kadarıyla yok çünkü kurulu dosyalarınızdan görüntüleniyor bu menünüzdeki o simgelerde dahil. Yani sizin sitenize ait olduğu için birazcık cPanel kullanımı gerektirecek.

Thanks...........
This is the place where you can get the best motivational, inspirational, funny, sad, success, attitude quotes in hindi.