kategori değişimi

Started by ronay ayk, Apr 03, 2020, 10:33 PM

Previous topic - Next topic
smf 2.1.rc2 forumuma kategorilere icon eklemek yani değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim ftp olmadan bu
işten çok anlamıyorum yardımcı olur muusnu ? (Detaylı alatır mısnız)
Türkiye'nin en büyük muhabbet kuşu kanarya papağan ispinoz hakkındaki bilgi platformu kafeskuslari.com , sorularınızı sorabilirsiniz...

Merhaba biraz detaylı bilgi verir misiniz ftp olmadan dosyalarda nasil oynama yapabiliriz? icon yapisi nasil olacak png font icon.

Apr 04, 2020, 05:00 PM #2 Last Edit: Apr 04, 2020, 05:04 PM by medeniyetmuhendisi
orhan hocamın da dediği gibi biraz detay verirseniz iyi olacaktır.

Ama anladığım kadarı ile yanıtlayayım; css sprite tekniği ile kategori iconlarını değiştirebilirsiniz. Ama her halükarda birleştirilmiş icon dosyanızı klasöre atmak için ftp kullanacaksınız.

Edit 1 :
İlave olarak Smf Her Kategoriye font icon Eklemek konusunu inceleyebilirsiniz.

Bu ikonları bu işeten anlamıyorum açıkçası ftp html site içinden değiştiremez miyim ?
Türkiye'nin en büyük muhabbet kuşu kanarya papağan ispinoz hakkındaki bilgi platformu kafeskuslari.com , sorularınızı sorabilirsiniz...

Thanks..........
Purchase google business page surveys that are 100% authentic and are quality-arranged. You can likewise purchase google evaluations.

Thanks...........
Best place to get all the details about latest web series , viral youtube videos, memes, and all other news across India.

Well that is the best information ever i have received. Thanks a lot.