merhaba bakabilirmisiniz hatalar mevcut

Başlatan bygermen, Ağu 13, 2019, 06:58 ös

« önceki - sonraki »
Ağu 13, 2019, 06:58 ös Son düzenlenme: Ağu 13, 2019, 07:04 ös bygermen
bunda kayma var nasil düzelte bilirim acaba

birde Forum'unuz kullandığı arama arabirimi eskidir. Klasik arama arabirimine geçiliyor. Lütfen şu dosyayı kontrol ediniz: SearchAPI-Standard.php.
boyle bir sorun var nasil ayarlicam birde

Merhaba yönetim - Yapılandırma - Kullanılan Tema - Forum ana sayfasında gösterilecek son ileti sayısı:: buraya kaç konu göstermek istiyorsaniz kutuya yazin.

diğer Sorunun Cevabi Burda ki eki indirip kurun

Ağu 14, 2019, 12:08 ös #2 Son düzenlenme: Ağu 14, 2019, 12:33 ös bygermen
birde Themes/Forwx1/images/smflogo.svg kirik sag tarafda resim birde yazisi var bunlari sag tarafdan nasil kaldiricam kompile

Merhaba temayi ben yapmadım arkadaş kodladi o yüzden resim eklerseniz yada site adresini denileni anlama şansimiz olur daha kolay yardımçı oluruz.

Yasal Uyarı

İçerik sağlayıcı paylaşım sitesi olarak hizmet veren webtiryaki.com sitemizde 5651 sayılı kanunun 8. maddesine ve T.C.Knın 125. maddesine göre tüm üyelerimiz yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur.webtiryaki.com hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetleri İletişim sayfamızdan bize bildirdikten en geç 3 (üç) iş günü içerisinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde tarafımızca incelenerek gereken işlemler yapılacak ve site yöneticilerimiz tarafından bilgi verilecektir.