Copyright düzenleme

Started by ronay ayk, Jul 27, 2019, 07:29 pm

Previous topic - Next topic
Copyright nasıl düzenlerim? Link vermek yazı yazmak istiyorum
Türkiye'nin en büyük muhabbet kuşu kanarya papağan ispinoz hakkındaki bilgi platformu kafeskuslari.com , sorularınızı sorabilirsiniz...

Quote from: ronay ayk on Jul 27, 2019, 07:29 pmCopyright nasıl düzenlerim? Link vermek yazı yazmak istiyorum

index.template.php de
Bu kisimdan yapa bilirsiniz

// Show the footer with copyright, terms and help links.

@cakal  Peki orada bu şekilde kod çıkıyor nereye eklememiz gerek direk en altta mı eklemem gerek

// Show the footer with copyright, terms and help links.
   echo '
   <div id="footer">
      <div class="inner_wrap">';

// There is now a global "Go to top" link at the right.
   echo '
      <ul>
         <li class="floatright"><a href="https://webtiryaki.com/" title="webtiryaki" target="_blank">Webtiryaki</a> |<a href="', $scripturl, '?action=help">', $txt['help'], '</a> ', (!empty($modSettings['requireAgreement'])) ? '| <a href="' . $scripturl . '?action=help;sa=rules">' . $txt['terms_and_rules'] . '</a>' : '', ' | <a href="#top_section">', $txt['go_up'], ' &#9650;</a></li>
         <li class="copyright">', theme_copyright(), '</li>
      </ul>';

// Show the load time?
   if ($context['show_load_time'])
      echo '
      <p>', sprintf($txt['page_created_full'], $context['load_time'], $context['load_queries']), '</p>';

echo '
      </div>
   </div><!-- #footer -->';

}

/**
 * This shows any deferred JavaScript and closes out the HTML
Türkiye'nin en büyük muhabbet kuşu kanarya papağan ispinoz hakkındaki bilgi platformu kafeskuslari.com , sorularınızı sorabilirsiniz...

<li class="copyright">', theme_copyright(), '</li>
<li><a href="https://ronayinyeri.com/" title="ronayinyeri" target="_blank">Ronay</a></li>

Jul 28, 2019, 03:04 pm #4 Last Edit: Jul 28, 2019, 03:08 pm by ronay ayk
Çok teşekkürler üstad...
Birde bu bölümde li tagından başka bir kod kulansak sorun olur mu? Çok anlamıyorum açıkçası  bu işten ...
Örneğin bu sitedeki gibi sağa sola çkim altına çizgiler çekme vb gibi