Adsense Raporum Nasıl Sizce? Nasıl Daha Fazla Kazanırım?

Başlatan mikail, Tem 22, 2019, 02:27 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

M
Bu sektörde yeni değilim ama ilk kez kendi sitem için para kazanmayı açıyorum ve minnacık da olsa bir gelir elde etmeye çalışıyorum. Sayfa BGBMsi çok düştü bunu nasıl artırabilirim? Sitem https://www.mikail.online Sizce temada problem varmı? Reklam yerleri uygunmu ve yoğunluğu normal mi? Sosyal medyada sitemiz eklenemiyor Facebook tarafından engel yemişim nasıl oldu bilmiyorum ama gelişmek için nasıl bir yol çizmeliyim?


avatar_cakal
Merhaba Öncelikle sitenizde,ki reklam yerleşimi biraz sikinti arz ediyor örnek reklamlar birbirine çok yakin arti google politikasi doğrultusunda 3 reklam olmasi gerekir ayni kumede siz 4 tane eklemişsiniz tavsiyem bu konuyu okumanaiz Adım Adım Adsense Geliri Nasıl Arttırılır?

M
Alıntı yapılan: cakal - Tem 22, 2019, 02:45 ÖSMerhaba Öncelikle sitenizde,ki reklam yerleşimi biraz sikinti arz ediyor örnek reklamlar birbirine çok yakin arti google politikasi doğrultusunda 3 reklam olmasi gerekir ayni kumede siz 4 tane eklemişsiniz tavsiyem bu konuyu okumanaiz Adım Adım Adsense Geliri Nasıl Arttırılır?


Merhaba, Adwords haricinde farklı biryerden görebilirmiyim bu anahtar kelimeleri.

avatar_ali
Merhaba altarnetifler tabikide var https://ahrefs.com/tr/ Site İçi SEO Nedir? ama emin olun en güvenlisi Adwords.