Forex theme [SMF 2.1 RC2] V1

Başlatan orhan, Tem 17, 2019, 09:20 öö

« önceki - sonraki »
Tem 20, 2019, 12:39 ös #15 Son düzenlenme: Tem 20, 2019, 12:44 ös ronay ayk
@orhan hocam Sağolun Ellerinize sağlık mükemmel bir tema oldu ...

Biraz soruyorum kusura bakmayın çok bilmediğimden ;

-Mobil de Kategoriye girerken kulanıcı Eylemeleri kısmındaki yerde Yeni konu butonunu sadece dışarı çıkarmak istiyorum üyeler bulamıyorum diyor malum forum kullanıcıları azaldı insanlar bilmiyor çok...
Dediğin yeri sildim değişim olmadı aynı kaldı usta

-Ekler ve diğer seçenekelr diyn kısmı hızlı yanıtta da nasıl çekebiliriz ?
Bir de  önüne fotoğraf iconu eklemek istiyorum nasıl yapabilirim ?

-Bir de 2 tane son iletiler kısmı var birini sadece bir bölümden çekse konularu onu nasıl yapabiliriz

-Mobilde Çıkış butonunu ve New Topic butonunu görünür olmasını istiyorum 3 çizgi olan yerden çıkmasını istiyorum

sorular fazla biliyorum şimdiden teşekkürler

Mobilde bir sorun var profil alan buradaki gibi yukarıda değil yanda konu yazısını çok daralmış bir bakarsanız sevinirim hata mı anlamadım

https://akvaristler.club/index.php?topic=10.msg10;topicseen#msg10

Alıntı yapılan: ronay ayk - Tem 20, 2019, 02:58 ösMobilde bir sorun var profil alan buradaki gibi yukarıda değil yanda konu yazısını çok daralmış bir bakarsanız sevinirim hata mı anlamadım

https://akvaristler.club/index.php?topic=10.msg10;topicseen#msg10

Bunu index.css de en alta ekleyin

@media (max-width: 650px) {
.message-inner {
display: block;
}
#main_content_section {
padding: 12px 12px 16px 12px;
}
.message-cell:first-child {
border-radius: 0;
border-top-left-radius: 3px;
border-top-right-radius: 3px;
}
.message-cell.message-cell--user {
width: auto;
border-right: none;
border-bottom: 1px solid #d8d8d8;
}
.message-userArrow {
top: auto;
right: auto;
bottom: -1px;
left: 24px;
border: none;
border: 10px solid transparent;
border-top-width: 0;
border-bottom-color: #d8d8d8;
}
.message-userArrow:after {
top: auto;
right: auto;
left: -9px;
bottom: -10px;
border: none;
border: 9px solid transparent;
border-top-width: 0;
border-bottom-color: #fefefe;
}
}

Alıntı yapılan: ronay ayk - Tem 20, 2019, 12:39 ös@orhan hocam Sağolun Ellerinize sağlık mükemmel bir tema oldu ...

Biraz soruyorum kusura bakmayın çok bilmediğimden ;

-Mobil de Kategoriye girerken kulanıcı Eylemeleri kısmındaki yerde Yeni konu butonunu sadece dışarı çıkarmak istiyorum üyeler bulamıyorum diyor malum forum kullanıcıları azaldı insanlar bilmiyor çok...
Dediğin yeri sildim değişim olmadı aynı kaldı usta

-Ekler ve diğer seçenekelr diyn kısmı hızlı yanıtta da nasıl çekebiliriz ?
Bir de  önüne fotoğraf iconu eklemek istiyorum nasıl yapabilirim ?

-Bir de 2 tane son iletiler kısmı var birini sadece bir bölümden çekse konularu onu nasıl yapabiliriz

-Mobilde Çıkış butonunu ve New Topic butonunu görünür olmasını istiyorum 3 çizgi olan yerden çıkmasını istiyorum

sorular fazla biliyorum şimdiden teşekkürler

Hocam çok teşekkürler hallettim bir de şunlara zaman buldukça bakıp yardımcı olabilir misin? Çok teşekkürler şimdiden

Tem 20, 2019, 09:46 ös #19 Son düzenlenme: Tem 20, 2019, 10:13 ös orhan
Doğrusunu soylemek gerekirse mod yazmayi pek istemiyorum malum burasi webmaister sitesi smf destek forumlarinin hukukuna mudahale gibi oluyor o siteler kapanirsa smf çok şey kaybeder mümkun oduğu kadar bu istekleri smf destek sitelerine açalim

Alıntı yapılan: undefined-Mobil de Kategoriye girerken kulanıcı Eylemeleri kısmındaki yerde Yeni konu butonunu sadece dışarı çıkarmak istiyorum üyeler bulamıyorum diyor malum forum kullanıcıları azaldı insanlar bilmiyor çok...

Bunun için sorice ve dil dosyasina mudahale edilmesi gerekiyor komplike bir olay ben nature bir kodla bu olaya çözum bulayim

MessageIndex.template.php dosyasinda

bu kodu bulun

', $context['page_index'], 'Sonrasina ekleyin

<span class="p-title-pageAction">
<a href="' . $scripturl . '?action=post;board=', $board['id'], '" class="button button_strip_new_topic active dropdown-item"><i class="dropdown-icon fas fa-edit"></i> ' ,$txt['new_topic'], '</a>
</span>

bu arada sitenizde,ki konu icon lari hizli resimden link vermisiniz benim gibi yurt dişinda yaşayan insanlar bu resimleri göremiyor kotu bir göruntu oluşturuyor.

Tem 20, 2019, 10:16 ös #20 Son düzenlenme: Tem 20, 2019, 10:47 ös ronay ayk
Orhan usta çok ama çok teşekkür ediyorum...Oldu gayet güzel ama en aşağıda bir yerde oluştu , ilerde konular oldukça çok gözükmeyecek yerde
usta onu üste çekmek için ne yapılmalı ?

Ekler ve diğerleri kısmını hızlı mesaj kutusuna da nasıl ekleriz bu çok önemli hatta önüne icon eklemeli söylersen çok güzel olur ....
Benim için çok önemli bu ...

Haklısınız ama smf destek sitelerinden tam istediğim desteği bulamadım bu aralar...
Nereden ekleyeyim hızlı resim hariç öneriniz var mı ?

Sanirim yanliş eklemisiniz
bu kodan 2 tane var

', $context['page_index'], '
AlıntıEkler ve diğerleri kısmını hızlı mesaj kutusuna da nasıl ekleriz

malesef 2.1 daha çok yeni sisteme tam hakim değilim.

@orhan usta teşekkürler ama konu paylaşınca düzenle seçenekleri yok temada hata var bir bakar mısın ?

Alıntı yapılan: ronay ayk - Tem 21, 2019, 07:28 ös@orhan usta teşekkürler ama konu paylaşınca düzenle seçenekleri yok temada hata var bir bakar mısın ?
merhaba Sitenize surekli uyumlu uyumsuz modlar kurmayin her mod veri tabaninda(mysol) izler birakir şu anda bile sitenizi sinir bozucu hatalarin olduğu bir duruma getirmisiniz soylediğiniz sorun temayla ilgili değil ben temayi yazarken kic bir orjinal kod değişikliği yapmam bakin bu temanin ekran göruntusu
https://nimb.ws/IAJ6or

orhan kardeşim ellerine sagık cok güzel bi çalışma

bu temayı smf 2.0.15 olmuyormu