avatar_orhan

Forex theme [SMF 2.1 RC2] V1

Başlatan orhan, Tem 17, 2019, 09:20 ÖÖ

« önceki - sonraki »
Son düzenlenme: Oca 08, 2020, 01:24 ÖS orhan


Hız, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve kullanılabilirlik ön planda tutularak, MD (Material Tasarım) teknikleri ile profesyonel olarak tasarlanmıştır. Mobil duyarlı (responsive) yapıya sahiptir ve modern tüm tarayıcılar tarafından sorunsuz olarak desteklenmektedir. Tablo yapısından tamamen arındırılması planlanan Modern temanın gelişimi kullanıcı istekleri doğrultusunda devam edecektir.

Sabitlenmiş Panel (Sticky Sidebar)

Temanın kenarında bulunan panel alanı sabitlenme özelliği ile sizi takip eder; ne kadar aşağı inerseniz inin, sizinle beraber gelir; her konumda bulundurduğu özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Trend Konular (En Çok Okunan Konular)

Trend konular, sizin sitenizde en çok okunan/görüntülenen konulardır. Sizi siz yapan bu konuları, bu alan ile daha fazla kişiye ulaştırabilirsiniz.
Trend konular alanında yazar bilgisi, son mesaj yazar bilgisi, konu ön eki, konu ikonu ve toplam okunma/görüntüleme sayısı bulunmaktadır.

Geliştirilmiş Forum İstatistikleri

Forum istatistiklerini panel alanına aldık; son kayıt olan kullanıcının profil resmini ve kayıt tarihini de ekledik.

Istatistik(Düzenleme)

Statistics Edit

Sources Subs-Recent.php de

Bulun Find
COALESCE(mem.real_name, m.poster_name) AS poster_name, t.id_board, b.name AS board_name,

Değiştir Replace With

COALESCE(mem.real_name, m.poster_name) AS poster_name, t.id_board, b.name AS board_name, t.num_views, t.num_replies,

Bul Find
'time' => timeformat($row['poster_time']),

Altina ekle Add After
'views' => comma_format($row['num_views']),
            'replies' => comma_format($row['num_replies']),

Speed, SEO (Search Engine Optimization) and usability in the foreground, MD (Material Design) techniques are designed professionally. It has a mobile responsive structure and is supported by all modern browsers without any problems. Modern theme, which is planned to be completely removed from the structure of the table, will continue in line with the demands of the user.

Sticky Sidebar

The panel area on the edge of the theme follows you with its fixing feature; no matter how much you come down, it comes with you; you can take advantage of the features in every location.

Trend Topics (Most Popular)Trend topics are the most read / viewed topics on your site. You can reach to more people with these topics that make you.
In the Trend Topics area, there is author information, last message author information, subject prefix, subject icon and total number of reads / views.

Improved Forum Statistics

We have included forum statistics in the panel area; we also added the profile picture and registration date of the user who was last registered.

Tema (GNU General Public License) Lisansina sahiptir.
Alıntı yapılan: undefinedCopyright (C) 2019 webtiryaki (W.T)
This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation, But you may not remove the author's copyrights; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.

DEMO

#1 Son düzenlenme: Tem 17, 2019, 11:30 ÖÖ ronay ayk
Abi zip yok mu ? Baya güzel gözüküyor ellerine sağlık.
Birde abi  mobilde giriş kayıt butonu yazıları da görünse çok iyi olur.Kendi forumlarımdan biliyorum insanlar bulamıyoruz diyor garip ama öyle ....
Son olarakta beğeni icon vb güzel ama bence kaç beğeni geldiği vb sayılar istatistikler olmalı bu şekilde üyeleri daha etkin kılıyor ve daha amaca uygun oluyor.
Kısacası profil kısmı daha etkin ve iyi olabilir ama onun haricinda tema süper bence ....
Türkiye'nin en büyük muhabbet kuşu kanarya papağan ispinoz hakkındaki bilgi platformu kafeskuslari.com , sorularınızı sorabilirsiniz...

Merhaba üste demo link eklendi tema henuz bitmedı bir kac düzenleme daha var.

mobilde btonlarin gözukmesi icin index.css de bulup silin

@media screen and (max-width: 720px)
.header__user-panel-text {
    display: none;
}

profil de dediklerinizi yapmak icin db den kod cekmek gerek ama nasil incelemek lazim?

Usta ellerine sağlık süpersin valla teşekkürler...

Birde smf de artık kolaylıkla foto ekleme butonu olmalı bence direk pc den alan yıl kaç olmuş smf ilerlemiyor 😀

Basit bir yükleme butonu var ama büyük boyut foruma göre belli boyuta düşüren direk foto ekleme Butonu olsa efsane olur tema, hızlı cevapta konu açarken vb yerlerin hepsinde görünen bir butona direk eklesek

Birde bu hızlı cevap kısmına smiley direk eklensw süper olur
Türkiye'nin en büyük muhabbet kuşu kanarya papağan ispinoz hakkındaki bilgi platformu kafeskuslari.com , sorularınızı sorabilirsiniz...

Orhan Hocam Ingilizce açiklama ekleye bilirmisiniz konuya çok sayda pm atiyorlar insanlar yardim icin?

Alıntı yapılan: cakal - Tem 19, 2019, 08:27 ÖÖOrhan Hocam Ingilizce açiklama ekleye bilirmisiniz konuya çok sayda pm atiyorlar insanlar yardim icin?

Ekledim hocam.

@orhan hocam be akvaristler.club siteme kurdum temayı hızlı yanıt sistemi garip bir hata erdi bazı yerlerde kaymalar var ?
Türkiye'nin en büyük muhabbet kuşu kanarya papağan ispinoz hakkındaki bilgi platformu kafeskuslari.com , sorularınızı sorabilirsiniz...

günceledim indirip günceleyin

#8 Son düzenlenme: Tem 19, 2019, 08:23 ÖS ronay ayk
Teşekkürler birde bu hızlı yanıt smiley setini nasıl koyarız?
Birde şu mobilde kullanıcılar botonu dan mobil için yeni konu butonunu nasıl çıkarabiliriz ayrı buton olarak olsun diye mobilde?
Türkiye'nin en büyük muhabbet kuşu kanarya papağan ispinoz hakkındaki bilgi platformu kafeskuslari.com , sorularınızı sorabilirsiniz...

yönetim-forum-Gülümsemeler ve İleti İkonları bölümunden düzenleyin

#10 Son düzenlenme: Tem 19, 2019, 09:51 ÖS ronay ayk
@orhan abi masa üstünde üsteki ilet vb butonların simgesi gözükmüyor göncelledim ama maalesef
Mobilde de bilgi merkezi bölümü kaymlar mevcut
Türkiye'nin en büyük muhabbet kuşu kanarya papağan ispinoz hakkındaki bilgi platformu kafeskuslari.com , sorularınızı sorabilirsiniz...

https://www.replikacep.com/index.php?action=forum  temanızı yükledim ama  admin panel filan bozuk anlıyamadım  neden kaynaklandıgını  ?

font icon lar  çıkmıyor BoardIndex.template.php (Satır 105)   hatası veriyor :)

Beyler hata benden kaynaklaniyor daha doğrusu eke eklediğim zip bir şekilde eksik ekliyor zip dosyayi tekrar indirip yukleyin.

Alert modunu aktif etmek icin yönetim kulanilan temadan aktif edin.

zip göremedim abi ?
Türkiye'nin en büyük muhabbet kuşu kanarya papağan ispinoz hakkındaki bilgi platformu kafeskuslari.com , sorularınızı sorabilirsiniz...

Alıntı yapılan: ronay ayk - Tem 19, 2019, 11:57 ÖSzip göremedim abi ?

smf veri tabaninin azizliğine uğruyoruz düzenledim.