smf istatistik alan sorunu

Başlatan ronay ayk, Tem 15, 2019, 01:19 ÖS

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tem 15, 2019, 01:19 ÖS Son düzenlenme: Tem 15, 2019, 01:21 ÖS ronay ayk
Merhaba üstadlar smf rc2 kurulu forex temasını kurdum.Açıkçası forum işinden teknik konulardan anlamıyorum.
Uğraştım güzel bir istatistik , sidebar vb kuramadım.Yardımcı olsa bir üstad bir zip şeklinde paylaşsa ,
bizim gibi anlamayan kişiler için çok iyi olur..

Bir de konu açarken aşağıdaki ekler ve diğer seçenekler yeri var oranın adını değiştirebilir miyiz , nasıl yaparız ?

yardımınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkür  ediyorum....
Türkiye'nin en büyük muhabbet kuşu kanarya papağan ispinoz hakkındaki bilgi platformu kafeskuslari.com , sorularınızı sorabilirsiniz...

languages kilasorundeki

Post.turkish.php yi acin

bulun düzenleyin

$txt['post_additionalopt_attach'] = 'Ekler ve diğer seçenekler';

istatistik , sidebar vb bunlari bir ara yapariz zaman buldukca.

Abi girdim dediğin dosya yok aşağıdakiler mevcut sadece ?

Settings.english.phP
Settings.turkish.php   
ThemeStrings.english.php   
ThemeStrings.turkish.php
Türkiye'nin en büyük muhabbet kuşu kanarya papağan ispinoz hakkındaki bilgi platformu kafeskuslari.com , sorularınızı sorabilirsiniz...

merhaba default tema languages kilasorunde,

Teşekkürler bu işi yeni yeni öğreniyoruz Orhan usta seni yoruyorum kusura bakma ...

Bir de new topic yani hızlı konu aç modunu yükledim ama mobilde nasıl gösterebilirim  ? gözükmüyor direk
Bir de giriş yap ve kayıt olu da mobilde görünmesini istiyorum yardımcı olabilir misiniz nasıl yapabilirim ?

merhaba mumkunse site linki,ni yazarmisiniz modu görmem lazim nasil bir kod uretmiş.

https://akvaristler.club/index.php

Hızlı Konu Aç butonu için soruyorum özellikle birde mobilde de giriş yap yazını ve kayıt ol yazısını nasıl yazarım ?

https://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=4228

bu da mod

Ayrıca hızlı yanıta smiley nasıl eklerim ? teşekkürler şimdiden hocam