PlayStation hakkında forum sitesi açmalı mıyım?

Başlatan schizophrene, Haz 03, 2019, 12:43 ÖÖ

« önceki - sonraki »

schizophrene

Merhaba değerli forum üyeleri,

Bir forum sitesi projem var. Bu forum PlayStation üzerine olacak. Neden bu konuyu seçtiğimi merak edenleriniz varsa şöyle açıklayayım: İnternette arama yaptığımda PlayStation'ın resmi sitesi haricinde Türkçe bir forum ya da kaynak site bulamadım. Bunun bir eksiklik olduğunu düşünerek böyle bir işe atılmak istedim. Sizlere sorum şu ki sizce böyle bir proje insanlar tarafından desteklenir mi? Forum yazılımı olarak ilk başta ücretsiz bir yazılımla başlayacağım daha sonra eğer istediğim geri dönüşü alabilirsem ücretli bir yazılıma taşıyacağım. Ücretsiz yazılım olarak MyBB ile SMF arasında kaldım fakat MyBB'ye daha sıcak bakıyorum. Ücretli yazılım olarak ise vBulletin lisansı pahalı geldi, XenForo'nun da tasarımı pek hoşuma gitmiyor bu durumda pek fazla bilinmemesine rağmen WBB (WoltLab Burning Board) hem daha makul fiyatı hem de şık tasarımıyla beni kendisine çekmeyi başardı diyebilirim. Sizin bu konudaki görüşleriniz nelerdir, paylaşırsanız çok mutlu olurum.

orhan

Merhaba her site icerık,üretimindeki zengınliğiyle değer kazanir o yönde bilgi ve beçeriniz varsa bu Ücretsiz yada Ücretli fark etmez her halikarda tutar WBB oldukca başarilı bir yazılim lakin türkce çevride sıkinti var.

cakal

Aslinda güzel fikir bende pek rastlamadim PlayStation üzerine bir forum sitesine

samet

avatar_orhan abiye katılıyorum böyle bir donanima sahipseniz hiç beklemeyin derim.

schizophrene

Alıntı yapılan: orhan - Haz 03, 2019, 04:35 ÖÖMerhaba her site icerık,üretimindeki zengınliğiyle değer kazanir o yönde bilgi ve beçeriniz varsa bu Ücretsiz yada Ücretli fark etmez her halikarda tutar WBB oldukca başarilı bir yazılim lakin türkce çevride sıkinti var.

Yorumunuz için teşekkür ederim. WBB Türkçe çeviride gerekli düzenlemeleri kendim yapacağım.

Alıntı yapılan: cakal - Haz 03, 2019, 04:42 ÖÖAslinda güzel fikir bende pek rastlamadim PlayStation üzerine bir forum sitesine

Yorumunuz için teşekkür ederim.

Alıntı yapılan: samet - Haz 03, 2019, 04:53 ÖÖavatar_orhan abiye katılıyorum böyle bir donanima sahipseniz hiç beklemeyin derim.

Yorumunuz için teşekkür ederim.