Yukarı Facebook Twitter Google+ Aşağı

Gönderen Konu: Restoranlar için 10 Faydalı WordPress Eklentileri  (Okunma sayısı 1330 defa)

Çevrimdışı orhan

  • Yönetici
  • *
  • İleti: 427
  • Beğeni: 4
  • Karma +21/-1
  • Cinsiyet: Bay
    • Profili Görüntüle
    • webtiryaki.com
[h1]WordPress günümüzde mevcut olan en zengin özelliklere sahip ve kullanıcı dostu platformlarından biridir. Bu nedenle hergün ceşitli Dalar icin modlar geliştirilmektedir Benim size tanitacagim modlar Restorant siteleri icin geliştirilmiş Modlar olacaktir.

1. Aç.lir Menü

Bu plug-in kolayca menü ve herhangi bir WordPress web sitesi icin gömme restoran menüleri  mesajları oluşturmanıza olanak sağlar.


INDIR
2. Redi Rezervasyon

Bu plug-in size iş için rezervasyonları yönetmenize olanak sağlar. Bu yerler, restoranlar, barlar, saunalar, fotoğraf stüdyoları, bilardo, bovling ve benzeri çevrimiçi istemcilerden rezervasyonları almak için yardımcı olabilir.INDIR
3. İş Saatleri Plug-in

Yapılandırılabilir ve templatable Widget, bir sayfa / shortcodes kullanarak post - Bu sizin günlük çalışma saatleri sonrası ve ziyaretçilerin bunu göstermek için izin veriyor.

INDIR
4. Zuppler Online Sipariş

Zuppler Çevrimiçi Plugin Sipariş tasfiye, teslimat, yemek-ve catering, restoran web sitesinden doğrudan müşterilere online yemek siparişi sağlar. Sanat online sipariş teknoloji Zuppler devlet restoran web sitesinin görünüm ve his, marka maç için özelleştirilebilir. Müşteriler tüm çevrimiçi sipariş işlemi sırasında restoranda sitede kal.INDIR
5. Restaurant Menu Manager

Kolay Restoran Menü Yöneticisi sitenizin ziyaretçileri için kolay okunur ve korumak için kolay bir şekilde tüm yemekleri eklemek ve güncellemek için kolay hale getirir. Bu eklenti restoranlar için değil sadece. Kaplıcalar, servis istasyonları ve diğer hizmetlerin kendi menüsünde paylaşmak için kullanabilirsiniz.


INDIR
6. Yelp Bu

Bu plug-in belirli bir arama ya da iş için küçük bir arama profili görüntüler.


INDIR

7. BookingBug Rezervasyon Takvim Widget

BookingBug herhangi bir hizmet gereksinimleri için karmaşık esnek rezervasyon ve zamanlama platformudur. Bu Widget sidebar ve Önizlemeyi entegrasyonları sunmaktadır.


INDIR

8. Yelp Bar

Yelp Bar sayfanın üstündeki Yelp Puanları ve işiniz için yorum gösteren çok kolay ve müdahaleci olmayan plug-in olduğunu (HelloBar aynı,  değil). Ziyaretçiler hızla derecelendirme ve diğer kullanıcılar tarafından sağlanan yorumları yoluyla ikna edilir gibi, güvenilirlik ile iş sağlar.INDIR

9. Plug-in Puan Sistemi

Bu plug-in Mesajınızı & sayfalarında Walk in skoru mahalle haritaları gömmek için WordPress kısa kodları sağlar. Etkileşimli harita ile ziyaretçilerinizi yere çalışmak için sürücü vakitlerini gösteren bir Commute Raporu oluşturabilirsiniz, kategori (okullar, restoranlar, kafeler, vb) tarafından özellikleri listeler keşfetmek. Harita varsayılan olarak bir Google harita görüntüler, ancak ziyaretçilerinizin seçenekleri Sokak Görünümü (Google), Kuş Bakışı görünümü (Bing), bir yürünebilirlik ısı haritası ve bir 15 dakikalık yürünebilirlik zonu (walkshed) kullanmak sunar.


INDIR

10. Temel Google Maps İşaretlerini

Burası işaretleri veya bir Google harita üzerinde belirteçleri için özel yazı tipi yaratır. Haritayı sayfaları veya Önizlemeyi kullanarak mesaj içine gömülü, ve görüntülenme şeklini etkileyen ayarlar söz konusudur. Sonra haritada simge olarak özellikli görüntü kullanılarak harita üzerinde gösterilir işaretleri oluşturabilirsiniz. Bir işaretleyici üzerine tıklandığında, bir kutu onun başlığını ve açıklamasını gösteren görünecektir.


INDIR[/h1]