Gönderen Konu: WebOzzi Teknolojinin Kalbi  (Okunma sayısı 674 defa)

20 Şub 2016, 21:47:01

Çevrimdışı webozzi

  • Yeni Üye
  • *
Site Adı :Webozzi
Site Adresi :http://webozzi.tk/
Site Tanıtımı: Teknoloi Sitesi Mobil Teknolojiler Teknoloji Gündemine Dair Herşey

WebOzzi Teknoloji Dünyasında Diğer Teknoloji Sitelerinden farklı olamayı amaç edinimiz sadece ve sadece Teknoloji takip edenlere doğru bilgi ve objektif olarak yorumları aktarmayı amaçlayan Teknoloji sitesidir. WebOzzi sadece Teknoloji sitesi değildir Webmaster dünyasında ki gelişmeleri Webmaster araç ve gereçleri Site sahiblerine ulaştıran Webmaster ağırlıklı makaller ile onlara yardımcı olmayıda hedefleyen web sitesidir.

Webozzi.tk web dünyasının nabzını yakından takip edip teknoloji ve mobil teknoloji sevelere aktarırken amacını maddi çıkar üzerine kurmamıştır. İnceleme makallerinde yahut Webmaster konularında reklam yapmayı bu reklamlardan para kazanmayı değil tamamen Webozzi'yi takip edenlere doğru bilgiyi verebilmeyi hedeflemektedir. Öreneğin merakla beklenen Galaxy S7 serisi hakkında çıkmış tüm sızıntı habeleri anında Samsung Galaxy S7'yi sevenlere aktarmakta merakları gidermektedir, yine keza LG G5 ile ilgili göreselleri habeleri ve tasarımı hakkında merak edilenleri Webozzi yayınlarında bulabiirsiniz. Bu yıl çıkmış olan Galaxy A7 (2016) modelline nasıl orjinal rom yüklenir makalleri ile piyasada henuz inceleme yazıları olan bir cihazın rom yükleme rehberini yine Webozzi.tk yayınlamıştır.

Webozzi yukarda değindimiz gibi sadece mobil teknoloji yahut teknoloji dünasında ki gelişmelere yönelmiş bir site görünümünden çok aynı zamanda Site sahiplerinede aradıklarını bulabilecekleri bir mekan olma özeligini taşımaktadır. En çok aranan WordPress Tekonoloji temalarını keza WordPress Haber Temalarını yine takipçileri ile paylaşarak ben odaklı değil diğer sitelerede kapılarını açan bir web sitesidir webozzi

Yine en çok merakla beklenen ve nasıl olacağı tartışılan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus hakkında ki detayları dünyada ve avrupada konuşulan sızıntı habelerini olduğu gibi aktaran takipçilerinin kafasında ki soru işaretlerini kaldıran Webozzi olmuştur.

Sonuç olarak Webozzi teknoloji, mobil teknoloji ve webmaster konularına dair en güncel habelere ulaşmak isteyenlerin en doğru adresi anlamına gelmektedir.