Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Bakin Bakalim 100%/10% biti

DEMO
2
tamamdır bekliyorum  ::)
3
2. Sorun için sizden haber bekliyor olacağım.. Şimdiden teşekkür ederim..
4
Merhaba ben bır tema hazirlayayim onun üzerinden konuşuruz daha iyi olur
5
SMF Destek / Ynt: Smf Forum Sitelerinde Http'den Https'ye Geçiş
« Son İleti Gönderen: orhan Dün, 18:24:14 »
merhaba kulandiğiniz tema google font kulaniyor bunun https ile ilgisi yok malesef smf,enin son iki surumunde buna benzer hatalari vermeye başladi duzeltmek icin temanizin index.template.php dosyasinda ilgili kodu bularak silin ikinci bir sorununuz smf_NewsFader yani duyru alani sorunu asil sorun bu js kulanilan bir kodla cakisiyor bunu bulmak gerek.ben bir araştirayim.
6
Merhaba kodlarin kalmasinda bir sorun olmaz yinede google hesabinizdan arada bir link yapisini konturol edin link yapisi oturduktan sonra isterseniz kaldira bilirsiniz kolaygelsin.

Orhan bey başarılı olduğuna inandığım bir geçiş yaptım https'ye ancak şu sorunu gideremedim.. Aşağıda anlatmaya çalışacağım..


İlk resimde güvenli site olarak görmesinde herhangi bir sorun yok ancak şu şekilde bir uyarı veriyor.. tüm sayfalarda bu sorun görünüyor.
Kaynağı belli olmayan dosya yüklenmeye çalıştığını söylüyor. Bu kaynağın fonts googleapis olduğunu düşünüyorum. Site dosyalarımda fonts.googleapisi bulamadım nereden çekiyor bunu nasıl çekiyor? Bu sorunu nasıl giderebilirim.


7
Logolarımıza ait psd renk tonu için bunun daha koyusu olabilir.

Logo: https://yadi.sk/d/ggSxCtE13EEeCB
Arma: https://yadi.sk/d/yhPHY5NH3EEe9T
8
Merhaba istediğiniz örnek bir tasarim varmi?

Bu temaları kendimize göre uyarlamak istiyoruz
1.Renkleri ( grubumuz türkiye renklerinde olduğundan kırmızı ağır olacak )
2.Temanın Board ve İstatiklik profil alanı güzel mesela
3. Tema'daki gibi sade

  • http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=2834
  • http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=2879
  • http://smftricks.com/index.php?action=downloads;sa=view;down=97
9
Merhaba Bir hayir kurumuna Sizin belirleyeceğiniz bir miktarda bağiş yapmaniz karşiliğinda yaparim yanliz hicbir temayi edit yapmam sifirdan yazarim birde Facebook ile üye olma bu olay sizin domayin yazilim dilinizin html5 uzeri olmasi lazim malesef smf yapisi bunu şimdilik desteklemiyor bunun dişindaki istekleriniz olur diğer arkadaşlarinda belki daha iyi fikirleri vardir.

Orhan teşekkür ederim her türlü kuruma ve derneğe yardım eder destek veririz bizim grup olarak ilk ideoljimiz arasında bu tür şeyler vardır. Şu haberi okuyunca beni anlayacaksın http://i20.kim/rAHmHgAX <-
10
Merhaba istediğiniz örnek bir tasarim varmi?
Sayfa: [1] 2 3 ... 10