Smf Ücretli Tema

Started by BySaBo, 20 Feb 2018, 15:37:40

previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

BySaBo

Merhaba,

Çok uzun yıllardır smf kullanıyorum ve bir çok smf destek istesinden ve buradan yapmış olduğunuz yardımlar için teşekkür ederim.

Geçitli hocamın yaptığı temalar efsane fakat genel olarak renkleri ve şekilleri değiştirmekle beraber temalara işlev katarak bir tema ortaya çıkarabilir miyiz ?

Örneğin smf'nin benim açımdan en büyük dezavantajı "Ücretli Abonelikler" olayı. Bazı forum yazılımlarında (xenforo , mybb veya vbulletin gibi) aşağıdaki görseldeki gibi ücretli abonelikler sayfası bulunuyor. Bunu smf için yapabilir miyiz ?

Yapılan temaya gerçekten hoş bir "Beğen" veya "Teşekkür" modu ekleyebilir miyiz ? Var olan modifikasyonlar var bununla ilgili ancak SMF'de ne yazık ki o akışkanlık yok. Yani örneğin "Beğen"e basıyorsunuz ya pat diye sayfa yenilenme efekti gibi bir efekt ile beğenme gerçekleşiyor veya pat diye sayı artıyor yumuşak bir geçiş olmadan veya beğenmenin yansıması için ekranı yenilemek zorunda kalıyosun.

Diğer forum yazılımlarında çok güzel shoutbox eklentileri oluyor ancak smf için ne yazık ki tıpkı beğenme olayında anlattığım gibi estetikten biraz yoksun eklentiler var. Smfhacks'in shoutbox u gibi shoutbox yenilenme olayı vesaire.

Bunları içeren bir tema yapabilir miyiz veya bir temanızı satın aldığımda bu eklentiler için yardımcı olabilir misiniz ?

orhan

Merhaba Paid Subscription (Ücretli Abonelik) smf,de var saten resimdekileri smf de de yapa bilirsiniz saten mantik ayni burdada kulaniyorum orneğin tema satiş bolumu-muz var bunun icin bolum atıyoruz obolume özel uyelik atiyoruz sari uyelik 1 lira kirmizi 2 resimdekide ayni vip uyelik ozelikli uyelik diye gidiyor
bu begen olayi smf de zor bir ara yazmiştim modu func olayi geldikten sonra calişmadi kisacasi mod işi beni aşiyor snrj bu arkadas oldukc bu konularda mahir biri yardimci olur diye duşunuyorum benim fazla zamanim olmuyor bu formda satilan temalarin tamami hayir kurumlarina gidiyor yani ben bundan para kazanmiyorum buna ihtiyacim yok maksat corbada tuzumuz olsun.